Birden çok bağlantıyı tek bağlantıda toplayın

Ethernet, sokaktaki Wi-Fi ve USB 3G bağlantınızı bir araya getirip, süper bir bağlantı oluşturun!

Bağlantılarınızı bir araya topluyoruz

Bağlantılarınızı bir araya topluyoruz

Spedify'a başlamak oldukça kolay. Aracı ücretsiz olarak denemeniz mümkün olduğu için, aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli.

1. Speedify web sitesinde yeni bir ücretsiz hesap oluşturun.

2. Bilgisayarınıza ethernet kablosunu bağlayın ve onu yerel bir Wi-Fi bağlantısına bağlı hale getirin. 3G USB çubuğunuz varsa bağlayın veya telefonunuzu interneti USB üzerinden paylaşacak biçimde ayarlayın. Elinizde ikinci bir Wi-Fi kartı varsa, onu da PC'nize bağlayın. Sonuç olarak elinizdeki tüm ağ bağdaştırıcılarını internete bağlamaya çalışın. Bunu yaptığınızda siz bağlantıyı kullanmasanız bile, Speedify onu görecek.

3. Speedify masaüstü uygulamasını indirin.

4. Speedify yükleyicisini çalıştırın ve uygulamayı yükleyin.

5. Kurulum tamamlandığında Speedify sizden oturum açmanızı veya hesap oluşturmanızı isteyecek. Hesabınızı ilk adımda oluşturduğunuz için oturum açın. Otomatik olarak size yakın en iyi Speedify sunucusuna bağlanacaksınız. Bunun ardından bilgisayarınızdaki tüm ağ bağlantıları küçük bir incelemeden geçecek ve dengelenecek.

Hangi bağlantınızın ne kadar kapasite sunduğunu ve herhangi bir sorunda hangisinin koptuğunu bu ekranda görebileceksiniz.

Speedify çalışmaya başladıktan sonra kullanımı oldukça kolay. İstediğiniz zaman bağlı olduğunuz Speedify sunucusuna tıklayabilir ve farklı bir sunucu seçebilirsiniz. Torrent indirmek istiyorsanız, P2P destekli, gecikme süresi düşük bir sunucu seçin (testimiz sırasında çoğu sunucunun P2P'ye uyumlu olmadığını, sadece alttaki birkaç sunucunun dosya paylaşımına izin verdiğini gördük).

Testlerimizde Speedify'ın sorunsuz çalıştığını gördük. Örneğin dosya indirirken bir yandan video izlemeye çalıştığımızda, sorun yaşamadık. Dosya indirme çok daha hızlı olmasa da müzik ve video akışı takılmadan gerçekleşti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bu programa vereceğiniz para ile evinize daha hızlı bir internet almanız daha mantıklı olur

Yıl 2015 ve bu 3g ve kablosuz wi-fi teknolojileri hala daha tatminkar seviyede değil. teknoloji hızla gelişiyor diyoruz ama bazı şeyler hala yerinde sayıyor. çok ilginç...

Saçmalık bence ttnet'in AKK kotasının yükselmesi ve hız limitlerinin daha yukarı olması hususunda protesto ve anket'e yönelik bir sayfa için zaman ayrılsaydı daha mantıklı olurdu gerçi bunlarla ilgili imza kampanyaları gündemde ne kadar etkili olur tanrı bilir bende imzaladım.

Aynı programın ücretsizi varsa aydınlatsın lütfen.

dual wan router işinizi görür 2 hattı birleştirirsiniz. yada fiber varsa gerçek limizsize geçin bunlarla uraşmayın.

Gereksiz diyenler Şaşal köyünde film indirmeyi bir denesin inene kadar tvde yayınlanır.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir