Türk Telekom süper kahramanını sunuyor!

Türk Telekom, dünyayı kurtarmayı amaçlayan yeni süper kahramanını çocuklara tanıttı! İşte 'Süpercan'

Türk Telekom, ülkemizin ilk süper kahramını Süpercan'ı yeni maceralarıyla çocuklara sunuyor. Türk Telekom grubu şirketlerinden Sobee Studios tarafından Marvel Characters BV işbirliği ile hayata geçirilen çevre temalı yeni oyun Süpercan'da, uzaylı istilasına karşı dünyayı kurtarmak için kahramanlar heyecan dolu bir maceraya atılıyor. Ev telefonu ile yapılan aktivasyon sonrasında tüm Türk Telekom müşterileri oyunu ücretsiz olarak oynayabilecek.

Oyunu ücretsiz olarak edinmek mümkün
Süpercan oyununu www.supercanoyun.com veya www.ttcocuk.com adreslerinden ücretsiz olarak indirmek mümkün. Oynamaya başlamak için, ana ekranda yapılan yönlendirme ile 0800 211 41 41 numarası, ev telefonlarından ücretsiz olarak aranarak oyunun aktive edilmesi sağlanıyor. Arama yaparak ev telefonu numarasını kaydettiren kullanıcılar, numaralarını kullanarak oyuna kolayca giriş yapabiliyorlar.

Türk telekom'un yeni oyununda Süpercan'a Örümcek Adam, Hulk ve Iron Man gibi Marvel evreninin efsanevi karakterleri eşlik ediyor. Çevre temalı olan ilk oyun çocuklar ile buluşuyor. Önümüzdeki günlerde TT Ofis ve Bayilerinde, Türk Telekom müşterilerini yeni sürprizler bekliyor olacak.

Çocuklar ve ebeveynler birlikte eğlenebilir

Çocukların ve ebeveynlerinin birlikte eğlenebilecekleri bir macera oyunu

Süpercan oyunu, uzaydan gelen, ağaçları keserek ve çevreye tehlikeli atıklar yayarak dünyayı felakete sürüklemeye hazırlanan bir robot ordusuna karşı koyan Süpercan maceralarını konu alıyor. Süpercan'ın kritik anlarında yardıma Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi Marvel süper kahramanları yetişiyor.

Süpercan çocukların eğlenerek oynayabilecekleri bir oyun olmakla birlikte, ebeveynlerin de çocuklarıyla sıkılmadan, hoş vakit geçirebilecekleri bir macera oyunu olma özelliği taşıyor. Çevre temalı oyunla başlayacak Süper Can serisi, çocuklara vizyon kazandıracak maceralar ve çok ilginç görevlerle hem oyun hem seri filmlerle eğlendirmeyi ve eğlenirken de ögretmeyi hedefliyor.

Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man yeniden Türkiye'de
Çocuklarla bilgisayar oyunu, çizgi romanlar ve internet çalışmalarıyla buluşacak olan Süper Can, farklı şehirlerde düzenlenen etkinliklerle, bu yılda ülkemizi ziyaret eden Marvel kahramanlarına ev sahipliği yapıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

bizide telekomdan kurtaracak bi babayiğit yokmu :(

Telekomun sobee'yi alması gerçekten kötü oldu bu adamların hayalgücü süperdi şimdi onlarda sınırlandı :(

BAŞLIK: Türk Telekom'dan yeni oyun!
AKLIME GELEN: Bu (ARTIK) türk(Olmayan)telekom yeni bir kazık metodunu uygulamaya koydular.

türk telekom abonelerine karşı en büyük oyunları oynuo zaten yenilerine gerek yok bu sebepten

Şaka mı bu?

her ay beyaz eşya taksidi gibi fatura ödüyoruz ama hız kota yerlerde sürünüyor. süpercan düşsün kafana telekom!

telekom'un oyunlarına karşı tekelci konumundan ötürü tüketici çaresiz yetkililer de seyirci olduktan sonra çok oyun izleriz. Bu oyun ile ne kadar kazık girecek?

Siteye üyeliği anladıkta bu 800'lü hattı arayıp oyunu aktif etmek de neyin nesidir? Telekomun tekelci yaklaşımının bir ürünü diye düşünüyorum. Siteye üyelik sayfasının ingilizce olmasıda oyunun oynamak isteyen miniklere güçlük çıkarmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Oyun ise miniklerin ilgisini çekebilecek düzeyde fakat oldukça kısa.

camiyi de eksik etmemişler :) imamın oyunu xD

ya ben fakirim bu oyunu oynamak istiom oynanaymıyom ama bise sorcam lütfen bu oyun paralımı onu sölein alalh rızası için için nolur

bu oyunlarla uğraşacğınıza internet fiyatlarını düşüründe cebimiz rahatlasın

Sitede her şey Türkçe ben İngilizce bir şey göremedim. Oyunun kısa olmasının sebebi ise seri halinde çıkarılacak olmasından.

------------------------

Delio yazmış:
"Siteye üyeliği anladıkta bu 800'lü hattı arayıp oyunu aktif etmek de neyin nesidir? Telekomun tekelci yaklaşımının bir ürünü diye düşünüyorum. Siteye üyelik sayfasının ingilizce olmasıda oyunun oynamak isteyen miniklere güçlük çıkarmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Oyun ise miniklerin ilgisini çekebilecek düzeyde fakat oldukça kısa."

Bu oyunu indirelimde kota ne olacak? hiç olmazsa çocuk oyunlarına kota uygulamayın.Ama siz çocukların kotayı doldursun diye bu oyun işine girmediğinizi kimseye inandımazsınız.

Bu oyunu indirelimde kota ne olacak? hiç olmazsa çocuk oyunlarına kota uygulamayın.Ama siz çocukların kotayı doldursun diye bu oyun işine girmediğinizi kimseye inandımazsınız.

Sen de yorum yaz