Turkcell'den Babalar Günü için HTC fırsatı

Turkcell'in Babalar Günü'ne özel fırsatı sayesinde bu HTC'yi uygun fiyata satın alabileceksiniz!

Turkcell'den Babalar Günü için HTC fırsatı

Turkcell, Babalar Günü'ne özel bir cihaz kampanyası sunuyor. Babalarını unutmayan ve onları bir hediyeyle sevindirmek isteyen Turkcell'liler, HTC'nin en yeni akıllı telefonu HTC Desire C'ye 699TL ödeyecek.

Turkcell HTC Desire C kampanyası, 699TL'lik fiyata dahil olarak 3 ay boyunca ayda 300 dakika her yöne konuşturuyor ve böylece Babalar Günü'nü üç aya yayıyor. Babanıza hediye ettiğiniz HTC Desire C, Babalar Günü ruhunu üç ay boyunca yaşatıyor.

HTC Desire C Babalar Günü kampanyası, yalnızca faturalı hat sahipleri için değil Hazırkartlılar için de konuşma hediyeli. Kampanyadan faydalanan Hazırkartlılar, 3 defaya mahsus olmak üzere, Nar paketlerinden birini her yüklediğinde 300 dakika ek konuşma kazanıyor.

Turkcell'in Babalar Günü'ne Özel HTC Desire C kampanyası, 7 Haziran'dan itibaren Turkcell İletişim Merkezleri'nde başlıyor. HTC Desire C, piliyle birlikte yalnızca 100 gram ve rahatça cebinize sığacak boyutlarda; bu da onu hareket halinde yaşayanlar için kusursuz bir ortak haline getiriyor. Büyük 3,5 inç HVGA ekranı, hızlı, tam ekran boyutlarında internette gezinme olanağı sağlıyor. Ayrıca, Google Play sayesinde, bir düğmeye dokunarak Android uygulamaları dünyasına erişebiliyorsunuz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

HTC ürünlerini genelde beğenirim ama bu telefonu biraz dandik. 600 MHz işlemcili bir telefona bu saatten sonra 700 TL vermek hiç akıl karı değil. 320 x 480 gibi düşük bir ekran çözünürlüğü de cabası. Aynı fiyata 1.4 GHz işlemcili ve 480 x 800 ekran çözünürlüklü Samsung Galaxy W almak daha mantıklı.

oooo ne fırsatmış(!)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir