Turkcell Superonline'dan yeni fırsatlar

Turkcell Superonline, sıkça yurtdışı telefon görüşmesi yapanlar için yeni avantajlarını tanıttı!

Turkcell Superonline'dan yeni fırsatlar

Turkcell Superonline'ın Süper Yurt Dışı Dakika Paketleri, uluslararası konuşmalar için uygun koşulları aboneleriyle buluşturuyor. Türkiye'den yurt dışına yönelik aramalar için geçerli "Süper Yurt Dışı 30 Dakika" paketi aylık 9,99 TL; "Süper Yurt Dışı 60 Dakika" paketi ise aylık 14,99 TL olarak sunuluyor. Turkcell Superonline'dan aktif ses hizmeti alan bütün bireysel ses müşterilerinin yararlanabileceği paketler, aralarında Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Özbekistan ve Ukrayna'nın da  bulunduğu 47 ülkede sabit ve mobil telefonlara yönelik aramalar için geçerli. Süper Yurt Dışı Dakika Paketlerini alanlar, ayrıca Superonline içi (onnet) aylık 3.000 dakika arama hakkına da ücretsiz sahip oluyor.

Süper Yurt Dışı Dakika Paketleri'nden yararlanmak için herhangi bir taahhüt gerekmiyor. Paket satın alındıktan hemen sonra aktive oluyor ve her ay otomatik olarak yenileniyor. Ayrıca dakikaların bitmesi durumunda aynı ay içinde birden fazla paket alınabiliyor. Paketi, 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile tüm Turkcell Superonline Abone Merkezleri ve yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından satın almak mümkün.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Vodafone red mini tarifesi kullanıyorum ve 32 ülkedeki vodafone hatklarını ve sabit hatları ek ücret ödemeden 1000 dk arıyorum.

@29 Ağu 2013 12:53 katılıyorum üstelik cihaz alacağın zaman daha da yararlı oluyor

turkcell superonline bıraksın bu uyduruk telefon kampanyalarınıda netten haber versin noldu bunların şu meşhur fibernetleri hiç ses seda yok. buhar olup uçtu herhalde...

bu bayileriniz hic iyi calışmıyo devlet kurumları daha iyi calışıyo

Sen de yorum yaz