Türkiye'deki Galaxy S3 için Jelly Bean hazır!

Samsung, Türkiye'deki Galaxy S3 kullanıcıları için Premium Suite'i içeren güncellemeyi hizmete sundu

Türkiye'deki Galaxy S3 kullanıcıları için müjde

Samsung Electronics; amiral gemisi akıllı telefonu GALAXY S III için Premium Suite yazılım güncellemesi duyurdu. Türkiye'deki GALAXY S III kullanıcılarının ulaşabileceği bu yeni yazılım, kullanıcıları daha iyi anlayarak yenilikçi ve pratik özellikler sunuyor ve kullanıcı deneyimini daha iyi bir noktaya ulaştırıyor.GALAXY S III Premium Suite yazılım yükseltmesi, GALAXY Note II'nin sahip olduğu pek çok yenilikçi ve verimliliğe yönelik özellikleri içeriyor olacak.

·         Çoklu Pencere özelliği ile kullanıcılar iki değişik uygulamayı aynı anda yan yana kolayca çalıştırarak en iyi çoklu görev deneyimini yaşayabilecekler.

·         Samsung Gallery ile kullanıcılar artık bir seferde daha fazla fotoğraf görüntülemekle kalmıyor, aynı zamanda kolayca fotoğraf ve video çekip bunları kategorilere göre düzenleyebiliyor olacaklar.

 • Yalnızca Samsung'un sunduğu bir uygulama olan Paper Artist çok eğlenceli ve yaratıcı fotoğraf efektleri sunuyor. Bu uygulama aynı zamanda fırçayla boyama aracı gibi sezgisel kolaylıkta kullanılan ve fotoğrafa duygusal bir boyut katan işlevler de içeriyor.
 • Group Cast özelliği ile birden çok arkadaşınız ile gerçek zamanlı olarak aynı belgeler, sunumlar veya resimler üzerinde hep birlikte çalışabilmenize olanak tanır.
 • Smart Rotation (Akıllı Döndürme) sayesinde cihaz kullanıcının yüzünü algılayıp tanır ve ekranın yönünü kullanıcının yüzünün konumuna uyacak şekilde otomatik olarak çevirir.
 • Premium Suite ile kullanıcılar çektikleri ya da kaydettikleri fotoğraf, video veya sesli notlar üzerine arkadaşlarını, konum ya da tarih bilgisini içeren etiketler ekleyebilir. Yine bu yazılım sayesinde kulaklık takıldığında cihaz bunu algılar ve müzik oynatıcısı otomatik olarak açılır.
 • NFC ile Otomatik Çekim Paylaşma Eşleştirme ile kullanıcılar artık kamerayı 'Otomatik Çekim Paylaşma' moduna ayarladıklarında GALAXY S III cihazını diğer NFC ve S-Beam etkinleştirilmiş cihazlara sadece dokundurarak hızlı bir şekilde fotoğraf ve video paylaşımı yapabilirler.

Premium Suite ile fotoğraf çekmek daha zevkli

Premium Suite ile fotoğraf çekmek artık çok daha zevkli

 • Yeni En İyi Yüz (Best Face) özelliği daha önceki En İyi Fotoğraf özelliğinin geliştirilmiş bir sürümüdür; burada kullanıcılar birbirini izleyen beş fotoğraf arasından seçim yaparak fotoğraftaki tüm kişiler için tercih ettikleri yüzü seçebilir ve böylece fotoğraftaki herkesi memnun edecek bir resim oluşturulur.
 • Yeni eklenen Düşük ışık modu ile karanlık yerlerde dahi parlak ve net fotoğraflar çekilebilir.
 • Kullanıcıların Panoramik mod ile yakalayabildikleri harika manzaralar artık 340~360 dereceye kadar genişletilebiliyor.
 • Kullanıcılar ayrıca GALAXY S III cihazındaki gelişmiş ve pratik özelliklerden de yararlanabilir.
 • Sürekli Giriş özelliği klavye üzerinde tek bir sürekli parmak veya kalem hareketi ile kelimeleri daha hızlı ve daha kolay yazabilmeye olanak tanır.
 • AllShare Cast ile kullanıcılar GALAXY S III telefonlarından televizyonlarına kablosuz bağlantı sağlayarak akıllı telefonun içeriğini anında büyük ekrana aktarabilir.
 • TouchWiz arayüzü kullanıcılara cihaz bağlantı istasyonuna bağlandığında ilgili Kullanıcı Arayüzüne otomatik olarak geçiş yapacak şekilde telefonu ayarlama olanağını sağlar
 • S Beam özelliği GALAXY S III, GALAXY Note II ve GALAXY S III mini de dahil olmak üzere S Beam özelliği etkileştirilmiş herhangi bir cihaza sadece dokunarak 1 GB boyutundaki bir filmi üç dakikada, 10MB'lık bir müzik dosyasını iki saniyede Wi-Fi veya hücresel bir sinyal olmasına gerek kalmadan paylaşabilmenize olanak sağlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Bana aralik 28'te geldi

Çok geç gelen bir güncelleme, Samsung güncelleme konusunda çok geri kalıyor.

Biz bunu yükleyeli haftalar oldu biraz geç bir haber olmamış mı :)?

S2 için ispanya 4.1 sürümü de yayınlandı bu arada

Galaxy Ace 2'ye güncelleme gelmedi daha ama maşallah s3,note 2 ve s3 mini'ye sürekli yazılım çıkıyor bu yüzden bidaha telefon aldımmı nexus alacam

bana hala gelmedi ?

Geç güncelleme diyen arkadaşlar saf rom yüklesinler 4.1.2'yi de aradaki farkı anlasınlar gerçekten premium bi güncelleme. Aynı ekranda 2 uygulama calıştırma group cast de geldi ne isterim:)

Türkiye ye ne zaman geliyor acaba bilen var mi

s3 mini için güncelleme geldimi ?

Sen de yorum yaz