TurkNet'ten 8Mbit sürprizi!

CeBIT'te TurkNet'i ziyaret edin, bedava 8 Mbit hızında internetin keyfine varın...

TurkNet Cebit'te

TurkNet, CeBIT'teki standını ziyaret edenlere 8Mbit'e kadar en hızlı internet erişimini ilk 6 ay bedava kullanma olanağı sunuyor. Geçen seneki CeBIT fuarında benzer bir kampanyanın katılımcılardan yoğun ilgi görmesi üzerine bu sene de 6 ay bedava internet keyfi kampanyası düzenleyen TurkNet, geçen senekinden farklı olarak bu sene kullanıcılarını 8Mbit bağlantı hızıyla uçuracak. Bu sene 7-11 Ekim tarihlerinde düzenlenecek CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'nda TurkNet'in 7. Salon A10 no'lu standını ziyaret edenler fuarda TurkNet ADSL abonesi olmaları halinde ilk 6 ay boyunca hızlı internetin keyfini ücretsiz olarak çıkaracaklar.

Ev ve işten ucuz arama hizmeti 1095
ADSL kampanyasının yanı sıra kullanıcılar, TurkNet standındaki deneme noktalarından "Ev ve İşten Ucuz Arama Hizmeti 1095"i ücretsiz olarak kullanma imkanı bulacaklar. Arayacakları numaradan önce 1095'i tuşlayarak şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramaları yapabilecek ve bu hizmeti ücretsiz olarak deneyebilecekler. Bunun yanı sıra fuar ziyaretçileri şehiriçi görüşmeleri ve sabit hat numara taşıma konusunda TurkNet'in sunmaya hazırlandığı hizmetler hakkında bilgi alabilecekler.

TurkNet, fuarda kurumsal hizmetleri çerçevesinde verdiği veri merkezi, telefon hizmetlerini de tanıtacak. Bununla birlikte fuar süresince web e-posta ve hosting (barındırma) ürünlerinde de yüzde 10 indirim yapacak.

TurkNet ile çalışan kazanıyor

TurkNet sunduğu ADSL, hosting ve ses hizmetlerinin satışından gelir elde etmek üzere TurkNet bayisi olmak isteyen ilgililerle de CeBIT'te görüşmeler yapıp, yeni işbirliklerine imza atmayı hedefliyor. TurkNet geçtiğimiz günlerde ADSL satışındaki deneyiminin yanı sıra teknoloji alanındaki uzmanlığından da yararlanarak yeni bir bayilik sistemi oluşturmuş ve TurkNet bayisi olmak isteyen herkese aradaki tüm aracı kurumları kaldırarak TurkNet'le doğrudan çalışma imkanını sunmuş, büyük küçük tüm işletmelere TurkNet ADSL bayisi olmaları için kapılarını açmıştı. CeBIT fuarında ilgilenenlerin bayi ağına katılıp doğrudan satış yapmaya başlamasına olanak tanıyan bu yeni sistemini de tanıtacak olan TurkNet, bu sistemle bayilerin doğrudan TurkNet ile çalışarak ödemelerini doğrudan TurkNet'ten alması avantajını sunuyor. Diğer taraftan yeni geliştirilen TurkNet Hosting Online Bayilik Sistemi ile TurkNet hosting ürünlerini satmak isteyen firmalar fuarda bilgi alabilecek ve bayi olmak isteyen firmaların hesaplarının açılışı fuar sırasında hemen yapılacak.

TurkNet geniş ürün yelpazesi içeren kapsamlı bayilik sistemiyle firmalara fayda sağlarken, yaratacağı istihdam olanağıyla Türk ekonomisine de katkı bulunmayı hedefliyor.

Sektör için CeBIT'in önemi büyük

TurkNet Pazarlama Müdürü Z. Meziyet Akbay, CeBIT'e özel olarak hazırlanan kampanya ve TurkNet'in CeBIT'te ziyaretçilere aktaracağı hizmetleriyle ilgili şunları söylüyor: "CeBIT fuarı, sektör için önemli bir buluşma noktası. Geçen sene de bu fuara katılmış, müşterilerimiz ve kullanıcılarımızla tanışma imkanı bulmuş ve onlara yine çok cazip bir kampanya sunmuştuk. Geçen sene gördüğümüz ilgi üzerine bu sene de benzer bir kampanyayla fuarda standımızı ziyaret edenlere ilk 6 ay ücretsiz internet erişimi sunuyoruz. Ancak bu seneki kampanyamızı yine kendi güçlü omurgamız üzerinden sunduğumuz 8Mbit'e kadar hızlı internet farkıyla düzenliyoruz. Ayrıca bu sene TurkNet bayisi olup, kazancına kazanç katmak isteyen tüm işletmeleri standımıza bekliyoruz. TurkNet ile arada hiçbir aracı kurum olmaksızın doğrudan çalışma imkanı veren bayilik sistemimizi onlara tanıtacağız ve dilerlerse bayilik işlemlerini anında gerçekleştirip, ofislerine döndüklerinde hemen satışlara başlamalarını sağlayacağız. Diğer taraftan yakın zamanda başlayan şehiriçi görüşmeler ve sabit hat numara taşınabilirliği konusunda yaptığımız çalışmalar ve verdiğimiz hizmetleri de ziyaretçilerimize tanıtabileceğiz. Kullanıcılarına önemli avantajlar sunan bu hizmetlerimizin de büyük ilgi görmesini bekliyoruz."

7 gün 24 saat destek veren çağrı merkezine yaptığı yatırımlar ve müşteri odaklı yaklaşımı ile farklılaşan TurkNet'e abone olmak çok kolay. 0212 444 88 66 no'lu çağrı merkezini arayabilir, www.turk.net adresinden CeBIT kampanyası haricindeki tüm ADSL paketlerine online başvuru yapabilir ya da TukNet bayilerine başvurabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

aşağı yukarı tüm ıss'ler zaten 8'e geçti geri kaldı

TurkNet zaten 8Mb'deydi - aslında 8Mb'e geçen ilk İSS idi, TTnet'ten bir kaç gün önce çıktı TurkNet. Buradaki sürpriz 8Mb olması değil, 6 ay bedava vermeleridir.

turk telekomdan ıyıdır bundan hıc kuskum yok

8mbit'e kadar hız furyası sardı

8 Mbps diyorlar ama şu anda hepsinde ayda 15 Gb indirmeyi geçince (limitsizlerde) hızınız 512 Kbps ye iniyor. Ben ne anladım şlimdi bundan

Adil kullanım sınırı 15 gb.Başlayacam bu sınıra ama:@

2 sene zorunludur o ne işe yararki

japonlar 200 mbite sığmıyor.Biz 8 mbit glcek diye reklam yapıyoruz

15 gb da kesiyor ttnet internet hızını 512 kbs indiriyor...download hızı 14 kat düşüyor 800 kbs den 40 kps ye filan = )))

8 mb değil, 8 mb e KADAR olan paketler o şekilde arkadaşlar zaten belirtiyolar adil davranılsın diye o zaman 8 MB millet 90 tl ödüyor biz akıllıyız da onlar bonkör mü ?

Bi ucuzlasa şu netler 256 kb dayken halk bi isyan etti nasıl bi anda 512 taban oldu.

dikkat edin 8 mb e kadar diyorlar 8 mb demiyorlar kandırmaca var.yani bulundugunuz mekan 8 mb kaldırmayabilir..ttnet in uyarısı demekki 8 mb bir kandırmaca

"8 mb değil, 8 mb e KADAR olan paketler o şekilde arkadaşlar zaten belirtiyolar adil davranılsın diye o zaman 8 MB millet 90 tl ödüyor biz akıllıyız da onlar bonkör mü ?"

O öyle olmuyor. İstersen 150 lira öde o en üst paket bile ..mbps "e kadar" olarak geçiyor. Bu hız sınırlaması da telefon şebekesinden ya da TTNet portlarından kaynaklanıyor. Sizin şebekenin ve bağlı oldüğunuz portun ne kadar hızı desteklediğini modem bilgi sayfanızda Attainable Hız/Rate olarak görebilirsiniz. Kimi yerlerde 12 Mbit gibi hız desteği görebilirsiniz ama kimi yerlerde de 2 mbitten yukarı çıkamıyorsunuz. Upload sınırı ise en iyi durumda bile genelde 1 mbitten fazlasını göremiyor.

Adil kullanım sınırına gelirsek, zaten kotalı olan ya da yeni 8 mbit "sözde sınırsız" paketi olan vatandaş 15 GB download yapınca hızı birden 512 Kbps yani yarım mbps oluyor. Dediğiniz gibi gerçek sınırsız 8 mbit 90 lira ancak bunun hattınızın desteklediği hızla alakası yok. Bunu da alsanız telefon santraline uzaksanız hızınız 2 mbps altında kalabilir.

Sen de yorum yaz