Uçakların arasından geçen bu şey, ufo mu?

Şili'de yapılan bir jet gösterisinin videosunda farkedilen bu nesne, bir UFO olabilir mi?

Şili'de El Bosque Air Force Base'de 2010 yılında jetler tarafından yapılan hava gösterisininin videosunda hızla giden bir nesne farkedildi. Nesnenin bir hata mı, "böcek" mi, yoksa gerçekten bir ufo mu olduğu ise bilinmiyor.

Uçaklar yol alırken birden ortaya çıkan nesne, çok hızlı hareket ediyor ve ortamla etkileşimde bulunuyor gibi görünüyor. Bu nesnenin ne olduğunu söylemek ise oldukça zor görünüyor. Pilotların böyle bir nesneyi farketmemiş olmaları da, nesnenin bir böcek veya hata olma ihtimalini artırıyor.

Bu hızla uçan nesne, sizce bir ufo mu? Videomuzda izleyebilirsiniz...

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

aman her şeyi ufo sanıyorlar ya

Ya bildiğin karasinek , bende bir şey zannettim.

O geçen çift kanat motorlu kaptan sinek. Doğuştan pilot. İnsan boyutlarında olsaydı arkasından geçen o uçakları saniyeler içerisinde düşürüp yok edebilirdi.

kedidir kedi...

ne olduğu bilinmiyorsa heralde ufo başka ne olcak

Ben savaç uçağına benzettim.

Ya olur olurda bu ufodan başka herşey olur...

Çünkü ufo undefined flight object demek tanimlanamayan uçan cisim :))

böcektir o. okadar hızlı hareket eden bir nesne, hiçmi hava basıncı yaratmaz. illaki pilotlarda hissederdi. dengesizlik olabilirdi. ama hersey normal seyrinde.

Evet ufo nerden bildiniz?

bunu nasıl ufoya benzetmişler hayret. böcek işte o. kameraya yakın yerden havalanıyor. zaten bu millet her gördüğünü ufo - hayalet falan sanıyor.

Her sinek pilot doğurur.

bu hayvanların üstüne konan bökelik sinegide olabilir tesadüf 3.5 tanesi bir arada akıllarda soru işareti kalıyor acabamı diyor insan

bu hayvanların üstüne konan bökelik sinegide olabilir tesadüf 3.5 tanesi bir arada akıllarda soru işareti kalıyor acabamı diyor insan

kedidir kedi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir