Üniversitelilere güvenlik yazılımında indirim

Helyum Bilişim, Titanium 2011'de üniversitelilere özel bir kampanya başlattı. Detaylar içeride...

Güvenlik yazılımında üniversitelilere özel indirim

Helyum Bilişim, internette güvenliğin yeni ismi olan Titanium 2011 ürünlerinde üniversite öğrencilerine özel bir kampanya başlattı. ogrenci@helyum.com.tr adresine edu.tr uzantılı e-posta adresinden e-posta yollayan üniversiteliler, Trend Micro Titanium Güvenlik Yazılımlarında yüzde 30 indirim hakkına sahip oluyorlar.

Üniversite öğrencilerine yüzde 30 indirim imkanı sunan kampanya, 1 Mayıs 2011'de başlayıp, 31 Temmuz 2011 tarihinde sona erecek.

Kampanyanın üniversite öğrencilere yönelik olduğunun altını çizen Helyum Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Aksun, kampanyadan nasıl yararlanılacağını şöyle özetliyor: "Üniversite öğrencileri ogrenci@helyum.com.tr 'ye edu.tr uzantılı e-posta adreslerinden bir mail yollayacaklar. Kendilerine bilgilerin doğruluğu tespit edilir edilmez indirim kodu yollanacak.

Üniversite öğrencilerimiz de www.helyum.com.tr/store sitesinden Trend Micro Titanium ürünlerini bu indirim kodu ile yüzde 30 daha ucuza alabilecekler. "

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

he he siz kaspersky i elinizden kaçırın sonra trend microdan medet umun oldu gözlerim doldu .-)

helyum bilişim büyümüyor küçülüyor trent micro beş para etmez bir yazılım hem deneyimlerim hemde av com. av-test merkezlerinin sonuçlarına bakarak söylüyorum bunu ayrıca kaspersky gibi var mı be :)

kaspersky' ın adı yetiyordu kapalı kapıların kilidini çözmeye ama artık anahtarı kırdı helyum çilingirde çağırsa bu saatten sonra hiç bir kapıyı açtıramaz bittin helyum iyi gebermeler sana :))))

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play