Unutulmuş bir model yine gün yüzüne çıktı

Uzun zamandır varlığını bile unuttuğumuz bir telefon modeli, Android 4.0 ile geri dönüyor!

Samsung'dan beklenmedik bir ürün
Satışlar Temmuz ayında başlayacak

Akıllı telefonların son yıllarda geldiği nokta, tam bir evrim teorisi niteliğinde. Samsung gibi firmalarınsa bu değişimdeki rolü büyük. Nitekim son olarak piyasaya çıkardığı Galaxy S III gibi bir canavarın yanında başka planları da varmış.

Bizi bir anda geçmişe götüren Samsung, yeni QWERTY klavyeye sahip telefonunu tanıttı. Tamamen "chat" odaklı olacak olan cihaz, üzerinde Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve de Samsung'un ChatON mesaj uygulamasına sahip olarak karşımıza çıkacak. Tüm bu özelliklerinin yanında TouchWiz UI arabiriminden de feragat etmeyecek olan modelin adı Galaxy Chat olarak lanse edildi.

3 inçlik QVGA ekrana, 11.7 mm'lik kalınlığa, 4GB tümleşik ve 36GB'a kadar yükseltilebilen hafızaya sahip olan Galaxy Chat aynı zamanda da microSD girişine, Bluetooth 3.0 ve 802.11n Wi-Fi bağlantı noktalarına da sahip.

QWERTY klavye kullanımını özleyen ve bir yandan da son teknoloji işletim sistemlerinden vazgeçmek istemeyenler için harika bir çözüm olacak olan Galaxy Chat, ilk olarak Temmuz ayı içerisinde İspanya'da görücüye çıkacak.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

o kadar telefon güncelleme beklerken şöyle bir telefona ics gelmesi ne kadar mantıklı ?

@07 Tem 2012 13:36 samsung kullanıcılarını kekliyor sizde almaya devam ediyorsunuz . apple 3gsye bile ios6 yeniliklerinin hepsini olmasada belirli kısmını bile sunacak , destek budur

Bu şekil tuşları birbirine yapışık telefonlarda özellikle yolda yürürken düzgün mesaj yazmak zor oluyor. Hele birde parmaklarınız biraz kalınsa çok daha zor.

Bence dokunmatikten daha iyi dokunmatikte seriye bağladığınız an bi bakıyorsunuz 3-4 harf hatanız var ama qwerty de öyle bi durum söz konusu olmuyor eliniz alıştığı an başlıyorsunuz çatır çatır yazmaya

Bence çok mesaj yazanlar ama Android'in sunduğu yeniliklerden vazgeçemeyenler için güzel bir telefon.

galaxy w 1.4 ghz ics gelmedi bunlaramı geliyor ? galaxy ace 800 gelmedi plus ta gelmedi ama sony maşallah 1ghz yede 800 ede veriyor samsungtan uzak durun galaxy s lerede vermiycek galaxy s3 ü 4.1 yapar bırakır

@ 13:36 Katılıyorum.

Samsung bence kullanıcılarını hiç önemsemiyor!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir