Ve Apple Music nihayet Türkiye'de!

Apple'ın çevrimiçi müzik hizmeti, sonunda Türkiye'de de kullanıma açıldı!

  • Zeynel A. Öztürk
Ve Apple Music nihayet Türkiye'de!

Apple'ın bir süre önce hizmete açtığı Apple Music, sonunda Türkiye'de de kullanıma sunuldu. Hizmetin Türkiye'ye gelmesinin gecikmesinde telif sorunlarının rol oynadığı biliniyor.

Apple'ın Spotify, Deezer gibi müzik akış hizmetlerine rakip olarak sunduğu Apple Music, Türkiye'de saat 21:00 itibariyle kullanılabilir hale geldi. Hizmetin fiyatlandırmasına baktığımızda aylık ücretin 9,99 TL olduğunu görüyoruz. Aile aboneliği için ise ayda 14,99 TL ödemeniz gerekiyor. Bu durumda ailenizdeki 6 cihaz, üyelikten faydalanabiliyor.

Apple Music başta iOS'a özel bir hizmet gibi görünse de, ondan herhangi bir platformda faydalanabiliyorsunuz. Apple Music ile dilediğiniz müziği çalabilmenin yanında Beats 1 radyosunu da dinleyebiliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

iyi bir fiyatlandırma olmuş yerli yerinde daha pahalı olsaydı spotfye belki rakip olamazdı

Oh be sonunda kavuşuyoruz

Nihayet! Gerçekten nihayet! 8 ay olmuştu neredeyse.

İşte bu hell yeahhh!!!

apple music internet kotasından harcarmı

@05 Şubat 2016 13:54 indirirken harcar. çevrimdışı dinleme özelliğini kullandığınızda harcamaz.wifi ile dışarıda çevrimdışı dinleyebilirsiniz.

Türkiye'de işsizlik yok, fakirlik yok, ekonomik kriz yok. Eğer bunlar olsa müzik dinlemek için insanlar para ödermiydi hiç?

güle güle spotify'cim, üzgünüm canım ama şu anda senden daha iyisi geldi :)

apple music internet kotasından harcarmı

uzun süre dezeer denen gereksiz servise para verdim içeriği kısıtlı olmasına rağmen turkcell muziği keşfettim istedigim herşeyi dinliyorum yerli içerik olarak cok daha iyi aylık sadece 5tl ve 3g internetimden harcamıyor turkcell servisi oldugu için birdaha diğerlerini denemeyi bile düşünmüyorum.

spotify ile iyiyim şimdilik..iphone kullanıyoruz diye zorundamıyız bunu kullanmaya

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost