...Ve Flappy Bird kesin olarak dönüyor!

Yavaş yavaş arap saçına dönen Flappy Bird hikayesinde beklenen mutlu son giderek yaklaşıyor!

...Ve Flappy Bird kesin olarak dönüyor!
Çıkış tarihi hakkında açıklama yapılmadı

Flappy Bird hikayesini artık Sağır Sultan bile duydu. Bir süre önce piyasaya çıkan ve resmen yok satan oyun, yapımcısı Dong Nguyen'in ortaya çıkan manzaradan mutlu olmadığını belirtmesi ile birlikte iOS ve Android uygulama mağazalarından kaldırılmıştı.

Geçen hafta attığı twitter mesajı ile Flappy Bird'ü geri getirebileceğine değinen yapımcı, geçtiğimiz günlerde benzeri bir tweet daha attı; kendisine sorulan "Flappy Bird yeniden satışa çıkacak mı?" sorusuna, "Evet ama yakın bir tarihte değil" cevabını verdi. Bu yeni cevap, peki tabi Nguyen'in oyun bağımlılığı konusundaki hassasiyetini bir kez daha gözler önüne serdi zira öyle gözüküyor ki yapımcı, insanlar yeniden bu oyunu takıntı haline getirmeden önce bir süre daha ortamı soğutmanın peşinde.

Oyunun satıştan kaldırılmasından bugüne kadar geçen süredeyse birbirinden farklı Flappy Bird kopyası piyasayı sardı. Flappy Yeti, Flappy Bert, Fallout Boy ve Cthulhu modellerinin baz alındığı envai çeşit Flappy Bird kopyasını oynamak mümkün. Hatta Flappy Bird'ün birebir kopyaları bile ortalıkta gezinmeye devam ediyor.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Bıktım Şu Flappy Saçmalığından bir kuşu ilerletiyosun o kadar saçma sapan oyun ya insanlar bide buna bağımlı oluyor bu arada skorum 453 :)

@20 Mar 2014 20:30 453 yapana kadar bıkmamışsın ama :D

gereksiz oyunlar

Yok öyle bir şey, Bence adam açıkça gündemde kalmak, sansasyon yaratmak, tanınmak istiyor. Böylece gelecekteki yapımları daha çok tutacak ve Büyük şirketlerle birlikte çalışabilecek.

22.08 art niyet tavan yapmış arkadaşım sende. Adam bu işten dünya para kaldırabililrdi ama yapmadı sen hala reklamdan gündemden bahsediyorsun.

@21 Mar 2014 05:29 şu anki satışlarından daha çok kazanabilrdi,aynı zamanda ününe ün katardı zaten bu sayede isim yapmadı mı? satışlara devam etmemenin ne zarar olacaktı ki hala reklamdan bahsediyorsun.

oyun ücretlimiydi bu arada skorum 512 :)

Hayatımda gördüğüm 1 defaya mahsus oynayıp sildiğim en berbat ötesi oyun

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir