Viber'dan gönderilen mesajları silme özelliği

Bu popüler mesajlaşma uygulamasına sahipseniz, artık gönderdiğiniz mesajları geri almanız mümkün!

  • Onur Seven
Viber'dan gönderilen mesajları silme özelliği

Kaç kez birine mesaj gönderip ardından pişman oldunuz? Bu bir tartışma ya da sadece utanç verici bir yazım hatasından kaynaklanabilir ancak Viber en son güncellemesiyle bu duruma çözüm üretebilecek.

Popüler mesaj servisi yeni güncellemeyle artık gönderilmiş mesajların silinebilmesini sağlıyor. Böylece mesajı gönderildikten sonra tüm görüşme öğelerinden kaldırabiliyorsunuz. Artık karşı taraf görsün veya görmesin, yolladıktan sonra alıcının telefonundan tüm mesajlarınızı silebileceksiniz.

Genellikle sonuçları düşünülmeden telefon arcılığıyla gerçekleştirilen hassas bilgi paylaşımına alışık olduğumuz bir dönemde sunulan bu özellik, oldukça mantıklı bir hamle gibi görünüyor. Bunun günlük hayatta birçok pratik kullanım alanı olabilir. Mesela internet ortamında birine banka bilgilerinizi veya kredi kartı numaranızı göndermeniz gerekiyorsa, bunu Viber'la yaparak karşı tarafla işiniz bittiğinde mesajları uzaktan silebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Hack işini kolaylaştırır bu olay kodlarla biraz oynayan yazılım üzerinden telede erişim sağlayabilir zor değil riskli bence yanlış olmuş

Gördükten sonra bir anlamı yok zaten bir screenshot yapmak yeter, Viberde var mıydı görüldü görülmedi bildirimi.

@29 Kasım 2015 09:08 haklısın dayı sana katılıyorum iyiki varsın ;)

Sen de yorum yaz