Vodafone'dan 319 TL'ye akıllı cep!

Akıllı ceple tanışmak isteyenler, Vodafone'un bu fırsatını mutlaka gözden geçirmeli!

Vodafone'dan 319 TL'ye akıllı cep!

Dünya kalitesinde en yeni mobil teknolojileri Türkiye'nin dört bir yanında kolay, kesintisiz ve erişilebilir kılma hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone, kendi markasıyla piyasaya sürdüğü akıllı telefon Vodafone Smart Mini'yi tanıttı. Vodafone Smart Mini, büyük ekranı, Android işletim sisteminin son sürümü ve fiyat avantajı ile öne çıkıyor.

Temmuz 2010'da lanse ettiği Vodafone 840 ile Türkiye pazarına operatör markalı akıllı telefon kavramını getiren ve teknolojiyi kolay ve anlaşılır kılarak öncü olan Vodafone Türkiye, geçen üç yıl içinde Vodafone markalı telefonlarla teknolojiyi herkes için erişilebilir kılmayı sürdürüyor. Şirket şimdi de Vodafone Smart Mini'yi tasarlayarak tüketiciye "akıllı telefona geçiş yapmanın da kolayı var" mesajı veriyor. Vodafone Smart Mini büyük ekran ve son teknoloji donanımları barındırmasına rağmen 319 TL gibi rekabette çığır açacak bir fiyat ile satışa sunuluyor.

The Independent'ın 'en iyi'ler listesinde dördüncü!

Vodafone Smart Mini şimdiden lanse edildiği ülkelerdeki eleştirmenlerden tam not aldı. İngiliz The Independent Gazetesi tarafından "En İyi 10 Yeni Akıllı Telefon" listesinin 4. sırasında yer almayı başaran Vodafone Smart Mini, Türkiye'deki tüketicileri de uygun fiyata cepten internet keyfi sürmeye hazırlanıyor. Vodafone Türkiye'nin, müşterileri için avantajlı kampanyalar da sunduğu Vodafone Smart Mini kontratlı olarak ayda 1 TL'den başlayan fiyatlarla satılacak.

BKM Mutfak oyuncularının katılımıyla Vodafone Smart Mini'nin tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin dünya kalitesinde son teknolojilere kolaylıkla erişebilmesini hedefliyor,akıllı telefon sahipliğini de 'herkes içinerişilebilir' kılma yönünde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.Bu amaçla, üç yıl önce Türkiye'de ilk kez "herkes akıllı telefona sahip olabilsin" vizyonu ile operatör markalı akıllı telefonu lanse etmiştik. Şimdi de bu vizyonumuzla 14. Vodafone markalı cihazımızı, rekabetçi fiyat avantajıyla tüketicilere sunuyoruz. 319 TL'lik fiyatıylaVodafone Smart Mini, sadece fiyat avantajı sunmakla kalmıyor, büyük ekranı ve son sürüm Android işletim sistemi ile cepten internet kullanımını en iyi şekilde deneyimlenmesini sağlıyor.Bu özellikleri ile bu fiyata Vodafone Smart Mini'yi Türkiye'ye sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren, onların hayatlarını kolaylaştıran hizmetler ve fırsatlar sunmaya devam edeceğiz."

3G'den bu yana 4 yılda 4.4 milyar TL yatırım

3G*'den bu yana 4 yılda 4.4 milyar TL yatırım

İçinde bulunduğumuz ayın 3G'nin ülkemize gelişinin 4. yıldönümü olduğunun altını çizen Lütfullah Kitapçı, Türkiye'de bu konuda halen gidilecek yolun bulunduğuna dikkat çekti.

Kitapçı şöyle konuştu: "Bu yıl 4. yıldönümünü kutladığımız 3G kullanımında rakamlara baktığımızda bugün Türkiye'de halen.43.9** milyon 3G abone sayısı var. Mobil internet kullanıcı sayısı ise halen 12 milyon düzeyinde.Rakamlar halen gidecek yolumuz olduğunu gösteriyor. Bu rakamları OECD ülkeleri ile kıyasladığımızda mobil genişbant penetrasyon oranı Türkiye'de yüzde 16,3 iken OECD ortalaması yüzde 56,6***.Biz de bu nedenle yatırımlarımızı sürekli devam ettirerek ülkemizde dijital uçurumların kapanması, fırsat eşitliğinin sağlanması için küresel bilgi birikimimizi faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde olduğu gibi, Türkiye'de de kullanmaya devam ediyoruz."

*3G'nin başladığı 2009 yılından itibaren 30 Mart 2013 tarihine kadar olan dönemi içerir.

** BTK birinci çeyrek raporuna göre

***BTK birinci çeyrek raporuna göre

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Akıllı telefon alıp coğu kişi internet paketi almayacağı için "bir gün herkesin whatsapp ı olacak" hayalime bir adım daha yaklaşamadığımı anladım. Yani sadece "ucuz" olmalı ile akıllanılmıyor :S

Hocam çok özür diliyorum bu makaleyi chip çalışanı mı yoksa vodafone çalışanı mı yazmış

@16 Tem 2013 19:06 bukadar ballandıra ballandıra antlattığına göre ya vodafone dan yada yüklü bir "hediye" almıştır :)))))

319 tl ha ingilterede 50 sterlin aradaki farka bak

Bedava veriyorlar sanki.

çin malı s3 vodafonenin verdiği telefondan iyidir- vodafona mongol tel

Bu çöpe para veren olurmu ya :D

artık güvenmiyorum beş para etmez ürünler ballandıra balandıra anlatılıyor

galaxy mini gibi ben yinede galaxy mini alırım bunu almam en azından saglam deflarca düştü banamısın demedi

Goruntulu gorusme yok internt hizi sifir aldm ama gzel deyil tlfn

@09 Eyl 2013 02:44 ''deyil'' değil '' değil'' olacak

tam bir sahtekarlık yapılıyor

arkadaşlar bende aldım çok memnunum o zaman size çakmışlar :D gayet güzel internet hızı felan 4.2 android ve 3 çekirdek telefon bunları okuyanda varmı :P

Sen de yorum yaz