Watch Dogs'un devamı yolda!

İddialar doğruysa Ubisoft, bu sene oyun tutkunlarını sevindirecek bir sürpriz yapabilir!

  • Levent Öztürk
Ubisoft'un bu yıl için bazı sürprizleri bulunmakta

Bu yıl Assassin's Creed sahneye çıkmayabilir ancak bu, Ubisoft'un dinlenmeye çekildiği anlamına gelmiyor. Firmanın en son çeyreklik raporu, yeni bir Watch Dogs oyunu üzerinde çalışıldığını söylüyor.

Ayrıca Ubisoft, sadece 2014'ün açık dünyalı siber suç oyununun ikincisini hazırlamak ile yetinmiyor ve rapor "güçlü dijital canlı hizmetlere sahip yeni bir yüksek potansiyelli AAA markanın" da bu yıl yayınlanacağını belirtmekteydi.

Her ne kadar Watch Dogs 2'nin ortaya çıkışı heyecanlı olsa da, bu duyuru ile büyük bir bekleyişe kapılmamakta fayda olabilir. Ubisoft'un henüz bir gösterim yapmamış veya herhangi bir ipucu vermemiş olması, oyunun yılın sonlarına doğru sunulacağı düşüncesine destek veriyor.

Bütün bununla beraber firmanın duyurusunu yaptığı diğer "yüksek potansiyelli AAA marka" da aynı seviyede heyecan verici olduğunu söylemek oldukça kolay. Sadece yeni bir potansiyel IP sunumu yapılmakla kalınmamış durumda ve "güçlü dijital canlı hizmetlerin" bulunması, bir çeşit çok oyunculu deneyime, belki de bir MMO'ya, işaret ediyor.

Ubisoft'un bu yıl için planladığı diğer isimlerin arasında ise geçtiğimiz yıl E3 konferansında tanıtılan For Honor, South Park: The Fractured but Whole ve Tom Clancy's Ghost Recon: WildLands bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

AAA yı biz en üst düzey MMORPG oyunlar için kullanırız. Archeage, Black Desert, Blade and Soul gibi.

iyi de bu oyun beğenilmedi ki.

Bu sene gelmez o oyun ??

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost