Windows 10'a yeni "istek" işlevi

Windows 10, artık Android uygulama geliştiricilerinden istekte bulunmanıza izin veriyor! Nasıl mı...

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10'a yeni "istek" işlevi

Windows 10'un yapı 14356 ile beraber sunmaya başladığı yeni işlevlerden bir tanesi, Android'li cihazınızdaki uyarıları PC'nizle eşitleyebilmekti. Şimdi ise bir kullanıcı, bu işlev etkin hale geldiğinde uygulamanın Windows 10 sürümü için talepte bulunabileceğinizi keşfetti.

Bu sayede Android'li telefonunuzdaki uyarı PC'nize yansıtıldığında, "Request App" düğmesine basabiliyor, isteklerin listelendiği WinStore Requests sayfasına yönlendirilerek isteğinizi dile getirebiliyorsunuz. Bu işlevden faydalanabilmek için şu an Windows 10 Insider Preview yapılarının en sonuncusunu kullanmanız gerekiyor. İşlevin önümüzdeki ay yayınlanması beklenen Anniversary Update ile herkese açılma olasılığı var.

İşlev, Android uygulama geliştiricilerini uygulamalarının Windows 10'da da kullanılabileceğine ikna etmekte faydalı olabilir. Peki siz bu işlevi kullanarak istekte bulundunuz mu?

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

windows 10 mobile uygulama mağazasının büyük eksikliklerini hemen yazayım: Supercell oyunları, periscope ve snapchat. bunun dışında mağaza tamam arkadaşlar. instagram bile betadan çıktı gerisini siz düşünün artık. -Lumia 830 kullanıcısı

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost