Windows 7 için 5 "yalandan" güncelleme

Microsoft Windows 7 Beta için 5 yeni güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor. Ama işin içinde iş var!

  • Halil Mollaoğlu
Windows 7: Beta sürüm için test güncelleştirmeleri
Windows 7 Beta: Önümüzdeki Salı test güncelleştirmeleri geliyor.

Microsoft önümüzdeki Salı (24 Şubat) Windows 7'nin halka açılan beta sürümü (Build 7000) için test güncelleştirmeleri yayımlayacak. Microsoft Product Update takımının kendi blog'unda belirttiğine göre güncelleştirmeler sadece güncelleme sürecini test edecek ve hiçbir yeni fonksiyon sunmayacak.

Microsoft interaktif bir güncelleme süreci içerisinde toplam beş güncelleştirme sunacak. Kullanıcı güncelleştirmelerin indirilebileceğine dair bir mesaj alacak ve kurup kurmamaya kendisi karar verecek. Güncellemelerin sadece test güncelleştirmeleri olduğu önemle vurgulanıyor. Bu teste katılmak istemeyen kullanıcılar Windows Update penceresinde ilgili güncelleştirmeleri gizleyebilir.

Güncelleme testi Microsoft'un Windows 7'yi hazır hale getirme çalışmalarını hızlandırdığını gösteriyor. Seçilmiş testçiler şubat ayının sonunda Windows 7'nin Release Candidate (RC) sürümünü deneyebilecekler. Microsoft önceki gibi kesin bir tarih söylemese de Windows 7'nin beklenenden çok daha önce piyasaya çıkacağı düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

vistanin sonu ne olacak acaba vista kullanicisi olarak bunu merak ediyorum acaba windows 7 tamamen vistayi ortadan kaldiracak mi ?

Gerçek şu ki Built 7000'i denemiş bile değilim. Belki bundan sonra ilgimi çeker. Biraz eski kafalı bulabilirsiniz ancak bir yazılım optimale
ulaştıktan sonra sunulan bu tarz yeniliklerin daha çok ticari ya da tanıtım amaçlı olduğunu düşünüyorum. Fakat yeri gelmişken bu sitenin
güncellenme hızını gerçekten de fevkalade yüksek bulduğumu belirtmeliyim. Ercan

şubat ayı sonunda torrentten indirebilirsiniz rc sürümünü

vistanin sonu ne olacak acaba vista kullanicisi olarak bunu merak ediyorum acaba windows 7 tamamen vistayi ortadan kaldiracak mi ?

vistanin sonu ne olacak acaba vista kullanicisi olarak bunu merak ediyorum acaba windows 7 tamamen vistayi ortadan kaldiracak mi ?

7022 kullanıyuorum çok stabil çalıyor eger turkçe olursa gayet basarılı bır ısletım sıstemı olacagını dusunuyorum

Masuscuktan mı güncelliicek !
Yani sanki gerçekmiş gibi güncellicek ama aslında güncellemiicek mi ?
Güncellemecicilik mi oynucaz ?

ben tek birsey sorcam windows 7 30gunluk deneme sürümümü ona gore deniyecem eger oyleyse XP ye devam edicem TESEKKURLER SİMDİDEN

Hahahaha windows 7 yükliyenler harbiden Tester olmuş

bu işi paraylan yapanlarda var

microsofttan hakkınızı isteyin :D

Windows 7 harika. Bence vistayı bastıracak.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play