Windows 7: Microsoft imzalı ücretsiz araçlar

Windows 7 denemek veya genişletmek isteyenler için birçok ücretsiz aracı bir araya getirdik.

  • Halil Mollaoğlu
Windows 7 araç kutusu

Windows 7'nin piyasaya çıkmasından kısa bir süre sonra selef sürümler olan XP ve Vista neredeyse unutuldu. Fakat tam teşekküllü test sürümünü ve Microsoft'un yeni işletim sistemi için sunduğu birçok aracı unutmamalısınız.

Microsoft, Vista halefinin piyasaya sürülmesi çerçevesinde Windows 7 için birçok pratik araç, eklenti ve uygulamayı internete sundu. Bu kadar araç içerisinde konsantrasyonu kaybetmemek elde değil. Fakat endişelenmeyin; Microsoft Download Merkezinde iğne aramaktansa sizin için hazırladığımız resim köşesinde pratik araçların tümüne göz atabilir, istediğinizi indirebilirsiniz.

Şu Windows 7 fırsatlarına göz atmalısınız:
Uzun süreden beri Windows 7'nin tüm özelliklerini barındıran, tam teşekküllü bir test sürümü sunuluyor. İsterseniz ikincil işletim sistemi olarak kurun ve yeni işletim sistemi hakkında fikir edinin.
Windows 7'de e-posta istemcisinin eksikliğini mi hissediyorsunuz? Outlook Express ve benzerlerini gölgesinde bırakan Windows Live Mail'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Windows 7 yazı tipi Gabriola, birçok resmi tema ve devasa duvar kağıdı paketiyle masaüstünüzü baştan aşağı donatabilirsiniz.

Tüm bunlara ve daha fazlasına resim galerimizden erişebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Bu live olayi cok sinir bozucu guzelim Windows Mailin fisi cekildi. Hic isinamadim bu live olayina bir zamanlar vardi yok pop3 olarak hotmaile baglanabiliyorduk sonra yemedi kaldirdilar sonra geri geldi Windows 8de de onu cikartirlar boylece git ofis kullan email gondereceksen demis olurlar.

Bu siteye ne zaman girsem microsoft,Google,Firefox,facebook,vs... gibi yazılar oluyor...Diger sitelerde bu şekilde aslında ama artık baymaya başladı

CHIP Online'ın notu:
Tavsiyeler: Günün flash oyununa bir göz atın, forumları da gezin.

xp unutulmadı, çoğunluk kullanıyor. xp kullanıcılarını xp unutuldu diye vazgeçiremez aksine tebki alırsınız.

Ben bişeyi merak ediyorum . şu anda windows 7 GRP 7600 sürümünü kullanıyorum acaba bu sürüm full mü yoksa belli bir tarihten sonra kullanımı bitiyor mu? Bu konu hakkında bilginiz varsa lütfen yazın.

vence super olmus

ya ben bu windows7 de masaüstü arka planı koyamıyorum bana bi yardımcı olurmusunuz

ben buldum masa üstü degistirmeyi programın ismi

Oceanis Change Background W7

ayıptır söylemesi nerden indiriliyor

çoooooooooooooook güzelllllllllllllll

arkadaşlar bnm araçları koyuyorum sadece açma kapama şeklinde gözüküo çalışmıo araçların hiç biri çözümu bulamadım bi türlü yardım ltfn

Sen de yorum yaz