Windows 7'yi baştan yaratın!

Win 7'yi baştan sona yenilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı: İşte yeni temalara giden en kısa yol!

  • Ümit Öncel
Windows sizin istediğiniz gibi görünsün
CustoPack ile Windows'un görünümü ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

Her gün belki de saatlerce başından kalkmadığınız bilgisayarınızdaki Windows'un görünümünden sıkıldınız mı? Piyasada bulabileceğiniz pek çok farklı program, Windows'un temasını değiştirerek sizin istediğiniz hale getirebiliyor. Ama ne yazık ki bunlar arasında en iyi olanların pek çoğu paralı. Neyse ki, az da olsa ücretsiz alternatifler bulmak mümkün. İşte CustoPack ücretsiz alternatifler arasında öne çıkanlardan biri.

Windows'u baştan sona değiştirebilecek pek çok özel hazırlanmış temaya sahip olan program Windows XP'nin yanı sıra Vista ve Windows 7'de de çalışıyor. Programı indirip kurduktan sonra tek yapmanız gereken kullanmak isteyeceğiniz bir tema bulup indirmek. Fakat baştan söyleyelim şu an için temaların büyük kısmı Windows 7 için hazırlanmış. Windows XP ve Vista için tam istediğiniz gibi bir tema bulmakta zorlanabilirsiniz.

CustoPack'i şu adresten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Teşekkürler, Aero temasında sadece renkleri değiştirerek kendimce tema yaratmak sıkmıştı :D

bence gereksiz dostum

Temalar kısıtlı fakat oldukça güzel.Ben özellikle japan shine temasına bayıldım.Teşekkürler Chip.

Program için çok teşekkürler Chip,meraklıları için buluhnmaz bir nimet hemde bedava.Hazır tema kullanılabildiği gibi kendinizde özel temalar üretebiliyorsunuz (ikon,wallpaper,sound,cursor,logon screen,visual styles) bunları tek tek kendiniz seçerek.Tekrar teşekkürler...

windows 7in sade hali daha güzel gibi.

topu topu altı adet tema mı var? yoksa ben mi göremedim? anlaşılan yazılım henüz çok yeni (ücretsiz olması da muhtemelen bundan) yüklemeden önce biraz daha takip edelim, ümit vaad ediyor

windows 7 mi? amaaan şimdi olmaz. daha sonra yaratırım. nasıl olsa elimde sihirli değnek var istediğim herşeyi yaratırım. istediğiniz birşey varsa bana söylemeyin kendiniz yaratın. hadi bakim.

oldum olası bu tür programları sevmedim

Windows7 zaten güzel Sade haliylede

windows 7 mi? amaaan şimdi olmaz. daha sonra yaratırım. nasıl olsa elimde sihirli değnek var istediğim herşeyi yaratırım. istediğiniz birşey varsa bana söylemeyin kendiniz yaratın. hadi bakim.
--------------------
kafan mı iyi

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play