Windows 8'e ufak bir ek daha!

Windows 8'den sızan son ekran görüntüleri, bu küçük geliştirmeyi gözler önüne serdi...

Tüketici Önizleme sürümünün yayınlanmasının ardından Microsoft, Windows 8'de geliştirmeler yapmaya devam ediyor. Son sızan ekran görüntülerinde ise yeni bir Windows 8 yapısında daha fazla renk seçeneği sunulduğu göze çarptı.

Win8china.com'un yayınladığı ekran görüntülerinde Windows 8'in yükleme ekranında daha fazla renk seçeneği sunulduğu göze çarpıyor.

Microsoft'un final sürümden önce bir önizleme sürümü daha yayınlayıp yayınlamayacağı henüz bilinmiyor. Resmi olmayan son raporlara göre Windows 8, Ekim ayı içerisinde x86/64 ve ARM mimarileri için yayınlanacak.

Renk seçenekleri artmış görünüyor

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Adamlar yeni özellik ekleyeceğine varolan özellikleri saklamışlar, hiç pratik değil, kapat düğmesini bulmak bir günümü aldı, başlatı ise halen arıyorum :)

daha fazla renk seçeneği ne işimize yarar. sen bize başlat menümüzü geri ver yeter.

melez sistem iyi olmamış hem masaüstü hem tablet geçişi feci, kullanışsız bir fonksiyon. kimseyi gücendirmeyeyim politikası mıdır nedir bilmiyorum ya o tarfa ya bu tarafa karar vermeli bana kalırsa win 95 gibi devrim yapmak istiyorsa eskiye veda etmeli

win 7 gibi bundada çok önizleme olması lazım

Adamlar yeni özellik ekleyeceğine varolan özellikleri saklamışlar, hiç pratik değil, kapat düğmesini bulmak bir günümü aldı, başlatı ise halen arıyorum :)

win logolu tuşa dokun gitsin

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir