Windows Phone için Facebook'a güncelleme!

Eğer siz de bu ceplerden birini kullanıyorsanız, yeni bir Facebook deneyimine hazır olun!

Windows Phone'a Facebook güncellemesi geldi

Microsoft, Windows Phone'lu cep telefonları için kendi geliştirdiği Facebook uygulaması için güncelleme yayınladı. Yenilenen uygulama daha pratik kullanım imkanı sağlıyor. Örneğin fotoğraf paylaşmayı seven kullanıcılar için çok sayıda fotoğrafı aynı anda yüklemek mümkün. Aynı zamanda uygulamanın yeni özellikleri arasında listeden arkadaş çıkarmak ve beğenilen içeriklerin beğenilerini geri almak da yer alıyor. Bu iki özellik, kullanıcılardan yoğun istek alıyordu. Microsoft nihayet uygulamada gerekli güncellemeyi yaptı.

Kullanıcılar ayrıca, arkadaşlarının isimlerini tag'layabilirken uygulamanın hızında da iyileştirme yapılmış. Windows kullanıcıları uygulamanın güncellemesini Windows Phone uygulama marketinden indirebilirler.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Türkçe dil de gelmiş :D

facebook beta kullanarak "facebook" uygulamasına gelecek yeniliiklerle tanısabilirsiniz de.

Cok daha iyi oldu

Zaytung haberi gibi olmuş ama yazanlar gerçek :)

bu iyi oldu işte

Aman kalsın. Hem Windows Phone, hem Facebook, uzak durmak gerek...

Üst araç çubuğu çok kaba duruyor. Gizlenip, yukardan çekince gelse çok daha güzel olur. Linklere filan dokunduğumda hiç bir değişim olmuyor. Yani dokundum mu dokunamadım mı diye 2 - 3 defa basıyorum. Dokununca çerçeve içine alsa veya en azından rengi değişse, anlarız dokunduğumuzu.

saka gibi:))

Facebook beta ile 2 hafta öndeyim :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir