Xiaomi'den "hem tablet, hem robot"

Çinli telefon devi Xiaomi'nin yeni tableti, bugüne dek bir tablette görülen en garip özelliğe sahip!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Tablete dönüşen transformers robotu! Xiaomi, oyuncak firması Hasbro'yla çalışarak tablete dönüşebilen bir Transformers robotu yaptı!

Xiaomi ve Hasbro, ses kayıt cihazına dönüşebilen Transformers robotunu yeni nesle uygun hale getirdi. İki firma, Soundwave'in tablete dönüşebilen bir modelini ortaya çıkardı.

Xiaomi'nin üst düzey yöneticilerinden Hugo Barra, Facebook'ta yaptığı bir paylaşımda "robotun renklerinin, detaylarının ve hissiyatının Mi Pad 2'yle tıpatıp aynı olması için çok çalıştık" dedi. Robotu birleştirmek ve parçalarına ayırmak için bu işi seven biri olmanız gerekiyor, çünkü her biri 30 adımdan oluşuyor. Tabi, işi eğlenceli kılan da aslında bu.

Ortaya çıkan tablet çalışsaydı çok daha güzel olacaktı, ancak sadece 26 dolara mal olan oyuncak bizce parasını hak ediyor. Şu an internet topluluğundan fon toplamaya çalışan projenin gerçeğe dönüşmesi için fon hedefine ulaşması ve biraz şans gerekiyor (hedefini üçe katlayan, yine de iptal edilen projeler var). Robota para desteği yapanlar, tamamlandığında bir adet robot alma hakkı kazanıyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Tablet gibi çalışamadıktan sonra bir anlamı yok.

Waay Soundwave reyizzz.. Saygılarrr.. Birde fiyatlar Amerikadakilere biraz yakın olsa. COmbiner wars leader class'lar Amerika'da 45 dolar iken bizde 200 TL.. Kavuşamıyorum Skywarp'uma

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost