Xperia Z3 ve Note 4, aynı anda tanıtılabilir!

Bu yeni sızıntı, Sony'nin gelecek amiral gemisi Xperia Z3'ü bekleyenleri çok heyecanlandıracak!

Sony Xperia Z3, Note 4'le aynı gün gelebilir!

Sony'nin Eylül'de IFA 2014'te düzenlemeye hazırlandığı bir etkinliğin basın davetiyesi, internete sızarak firmanın tanıtmayı planladığı ürünleri belli etti.

Xperia Z1, geçen seneki IFA'da tanıtılmıştı ve görünen o ki Sony, bir sonraki amiral gemisini yine aynı etkinlikte tanıtacak. Sızan davetiyeye göre etkinlik, 3 Eylül'de yapılacak. Bu tarih, Samsung'un büyük ihtimalle Galaxy Note 4'ü tanıtacağı Unpacked etkinliğiyle aynı güne denk geliyor.

Sızan görselde bir telefonun arka kısmının yanında, telefona takılabilen bir kamera lensi, bir tablet standı ve örgülü bir telefon kılıfı görünüyor. Sony, amiral gemisi ceplerini rakiplerine göre daha sık yeniliyor ve Xperia Z2'nin tanıtılmasının üzerinden 5 ay geçmiş durumda. Yani Xperia Z3'ün Berlin'deki IFA'da tanıtılması için her şey elverişli görünüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Tablet standı dediğiniz şey Sony TV,örgülü telefon kılıfı dediğiniz şeyde sony srs serisi mobil hoparlör...bim kasiyerlerimi çalışıyor haberleri anlamış değilim

@13 Ağu 2014 13:14 herşeyi görmüşsün ama bi telefonu görememişsin.Resimle lensin solundaki telefon.Bir bölümünü koymuşlar resme tamamını değil.sende bimde çalışıyorsun anlaşılan :)

@13 Ağu 2014 15:16 Telefonu görmüyorum diye bir şey demedim ki.. bim'den mi anlıyorsun lafı :)

Z serisi güzel de z1 ile z2 arasında çok bir fark yok mesela, pazarlama tekniği gibi geliyor bana, umarım z3 değişik bir şeyler sunar.

Sony alıp da memnun olanlar ya da memnun olmayanlar yorum eklesin lütfen...

önemli olan telin yanında şu taşınabilir lensleri hediye verecekler anlaşılan 450 milyon fiyatıyla satmadı tabi aynı diğer markaların wach hesabı onlarda wachları satamayınca hediye veriyolar misal s5 alana wach hediye tabi bu kutu içersinde verecek sanki ama alınırmı hikaye o lens wifi la yada bluetothlan falan baglanıyor kablolu bağlansa hızlı olur wifi la tele bağlandığı için çok yavaş algısı vs sağa sola çevirince geç algılıyor telin kamerası gibi olmuyor yani zaten sürekli 24 saat yanında taşıyabileceğin birşeyde değil o yüzden bu tarz bişey isteyen samsung kzoom almalı..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir