Yandex Hababam Sınıfı'nın 40. Yılını Kutlar

Yandex, Türk sinema tarihinin efsanesi Hababam Sınıfı'nın 40. Yılını çok özel bir logo ile kutluyor.

Yandex Hababam Sınıfı'nın 40. Yılını Kutlar

Yandex, Türk sinema tarihinin efsane serisi Hababam Sınıfı'nın 40. yıl dönümünü çok özel bir logo ile kutluyor. Rıfat Ilgaz'ın unutulmaz romanından uyarlanan, Ertem Eğilmez'in yönettiği, başrollerinde Kemal Sunal, Adile Naşit, Halit Akçatepe, Tarık Akan ve Münir Özkul gibi Türk sinemasının en önde gelen oyuncularının yer aldığı ilk Hababam Sınıfı filmi 1 Nisan 1975 tarihinde izleyicilerle buluşmuştu.

Yandex ana sayfasındaki özel logoya tıklayan kullanıcılar Hababam Sınıfı'nın unutulmaz anlarının videolarına, asla eskimeyen şakalara, filmlerin afişlerine, oyuncular hakkında detaylı bilgilere ve Hababam Sınıfı ile ilgili  daha birçok içeriğe kolayca erişebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

BUNDAN SONRA GOOGLE YERİNE YANDEX KULLANICAM

@02 Nis 2015 19:01 Güzel Jest yapmışlar ama keşke yandex de google ın laciverti olmasaydı... Bulaştığı bilgisayardan silinmemek vs. 2 günümü ve emeğimi yedi.Şimdi bilgisayarımı yenileseler anca şans veririm :)

@02 Nis 2015 19:01 Neden derseniz imkansız olduğundan.Çünkü ilk Türkiyeye geldiklerinde bir lamborgini vereceklerdi o işin ise akıbeti meçhul :D

@03 Nis 2015 03:29 Ben aldım lamborghini mi hangi akıbetten bahsediyorsun sen? :)

@03 Nis 2015 03:29 arabayı verdiler. neyin kafasını yaşıyorsun sen :D

Google'ın ihtiyaç duyduğum biri otomatik backup'u, diğeri de Play store'u onun dışında hiç bir özelliğini kullanmıyorum. Çoğunlukla telefonun şarjını yiyip bitiren uygulamalar gerisi...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir