Yandex'in 2013 Ramazan sayfası hizmetinizde!

İftar ve imsak saatlerinin, Ramazan'a ait haberlerin ve fazlasının bulunduğu Yandex sayfası açıldı!

Yandex'in 2013 Ramazan sayfası hizmetinizde!

Yandex, geçen sene olduğu gibi 2013'te de özel Ramazan sayfasını kullanıcılarının hizmetine sundu. Tüm aya ait iftar ve imsak saatlerinin bulunduğu özel imsakiye sayfasına ramazan.yandex.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Sayfada ayrıca, Ramazan ile ilgili haberler, günün ilgili arama sorguları, günün panoraması ve iftara yetişecek kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla güncel trafik bilgisi de yer alıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

ilginç hee yandex te maşallah aç aç dur:D ama ramazan laızmdı iyi oldu dur sık kullanılanlara kaydedeyim.

Helal olsun la Yandex'e. Bu yaptıklarıyla kendi nezlimde büyük bir sempati oluşturdu. En azından Türk Halkı ile ilgileniyor, Google gibi değil.

çok başarılı olmuş. tebrikler yandex

Sizdeki bu Yandex reklamı aşkı nedir sevgili CHIP?

@09 Tem 2013 14:56 Aynen öyle..

Yandex Özkan Uğurlu reklamlara aralıksız devam etsin! Hatta Yandex'in yüzü Özkan Uğur olsun... ///Makbul Ekrem///

Yandex diğer arama motorlarına göre daha yerelsel hizmet imkanı sunuyor. Bu yüzden Yandex'e başarılı buluyorum...

tırışkadan nağmeler. boş işler....

Yandex iyi yolda ilerliyor. ramazan jestleri bayramlar falan oldukça önemli bana göre. google nerde acaba ? kaç milyar müslüman var. bırak ramazan sayfasını 1 gün logo yapabilirdi ramazan için..

Google varken Yandex'de neymiş? Benim işimi Ramazan Uygulamaları vs. görmüyor. Resmi 19 Mayıs için değiştirmiş ne fark eder? Çokta gerekli sanki. İşimi görsün yeter. Google bu konuda gerçekten başarılı bir iş çıkarıyor. Ondan dolayı Yandex hala küçük bir böcek ve ezilmeye mahkum..

@10 Tem 2013 06:56 sanki Google'ın tüm hizmetlerini adam akıllı kullanabiliyorsun Türkiye'de. ;)

Arkadaşlar; zaten bunlar internette bolca mevcut! Aranızda Yandex çok büyük bir iş yapmış gibi düşünenler var. Şunu da unutmayalım: Ruslar bile Google kullanıyor. Nedenlerini söylememe gerek yok sanırım. Yandex tüm dijital faaliyetlerinizi takip eden bir KGB şirketidir. Bilgisayarınızdan görüntü ve ses bile alabilir. Herşeyi bir kenara bırakın, Yandex zararlı yuvasıdır, hacker yuvasıdır. Yandex'ten uzak durmanızı tavsiye ederim. Gene de siz bilirsiniz...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play