Yeni işlemciyle S4 Pro mu geliyor?

Samsung, zaten çok güçlü olan Galaxy S4'ü daha da güçlendirecek! Karşınızda Galaxy S4 Pro...

  • Cem Şancı
Samsung Galaxy S4 Pro için daha hızlı işlemci mi?

Samsung, Galaxy markası adı altında, S4 model numarasıyla pek çok farklı telefonu piyasaya sürüyor. Şimdi bunlara yeni bir model daha eklenecek gibi görünüyor. Popüler Galaxy S4 telefonunu PRO sürümüne yükseltmek isteyen Samsung bu sürümde telefonun işlemcisini hızlandırmayı planlıyor. Yeni telefonda işlemcinin Qualcomm quad-core Snapdragon 800 olacağı söyleniyor. 2,3 GHz hızındaki işlemci telefonda şu anda kullanılan 1,6 GHz hızındaki işlemciden çok daha hızlı.

Henüz resmi br açıklama olmasa da, Samsung'un telefonu tüm dünyada satışa sunacağına kesin gözüyle bakılıyor. Cihazın Android 4.2.2 veya yakında tanıtılacak olan Android 4.3 işletim sistemiyle gelmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 32 Yorum

Çok güzel olur parası olana :((((((((

hay maşallah

boşuna aldık desene :(

Samsung'un S4 adı altında yalandan yere piyasayı doldurmak için piyasaya sürdüğü bir S4 kodlu telefon daha. Yok RAM'ini yükselttik, Yok su geçirmiyor, Yok işlemcisini yükselttik. Bu işin cılkı çıkmış durumda. Bu serüven S4.1, S4.2, S4.3 diye gider kanımca..

Bokunu çıkardın samsung...

Samsung abartma istersen bu senin yaptığın tuketiciyle dalga gecmek denir buna. S3 um var ve memnunum halimden.

Tamamen yanlış bir hamle insanlar s4 ü alırken güncel bir amiral gemisi olduğuna güvenerek aldı ama bu model ile daha yeni alınan s4 ün tahtı bile elinden alınmış olacak, güveni sarsar.

Şuan kullanilan quad-core 1, 9 GHz. Hatasız bi haber yapsanız kafamı kircam

@24 Tem 2013 19:16 google translate terk bu site.

bence server baglasınlar tam olsun.

bende diyorum bir eksiklik var bende meğerse samsung 1 haftadır telefon çıkarmıyormuş.

s5 zaten s4'ün prosu olmayacakmıydı. Saçmaladı iyice.

Bu haberin yayılması kendi ayağına kurşun sıkmak olur. Bu ürünün çıkacağını duyan bazıları bunu bekler. Normal S4 satışları yavaşlar.

Bende diyodum 2 gün oldu niye telefon çıkartmadı ben günlük bir telefon bekliyordün olmadı

Çok daha hızlı mızlı değil abartmayın. O dediğiniz çok daha hızlılıklar nanosaniyeler bazında gerçekleşiyor, onuda hiçbir insan evladı göremiyor zaten. Eğer güçten bahsedecekseniz açın ubunte edge e bakın.

Artık samsung gerçekten şaşırmaya başladı. Sadece donanıma asılıyor. Tamam s4 te mükemmel yazılımsal özellikler var ama bu hamle gerçekten saçma 2.3 ghz işlemci nedir ya

bana özellik yapıyorum diye gelmeyin pile çare bulun

sanırım samsung un engellemeye çalıştığı en süper telefon bende olsun diye gereksiz para israfı yapanları bıktırmak(!). Yani bu işi bu kadar abartmanın her gün bi gıdım daha hızlı model duyurmanın daha mantıklı bir sebebini bulan varsa söylesin. Yoksa samsung un bu şekilde kendini tekrar batırmasına bakarak firmaların arka planda anlaşma yaptığını ve sırayla başa geçtiklerini düşünmeye başlayacağım.

Bu ne arkadaş her gün yeni bir samsung çıkıyor s4 çıkalı 5 ay oldu bunu apple yapsa herkes tepki gösterirdi ( özellikle samsungcular) ki böylede oldu ipad 4 çıktığında olanları hatırlayınız.

Samsung s4 alanlara Kol Gibi Girdi.....2 el 700 tl ye kadar düşer artık...

Gelişim durdurulamaz... Forever Samsung....

gereksiz marka gereksiz model

lg g2 alın kamera o kadarda önemli eğilse sizin için. lg yeni vizyonu ile samsungdan çok daha iyi bir marka olacak. kamera önemli derseniz Nokia 1020 alın. samsung gibi saçma bir firmadan alış veriş yapmayın eskiden 1 yılda elinizdeki samsung çöp oluyodu şimdi 6 ayda

Bu kadar çok model ve model içinde model çıkarırsan, odaklanamadığın yüzlerce ürün olursa senin kafan karışır, müşterinin kafası karışır, müşteri sonunda en basit olana gidecektir.

@24 Tem 2013 22:08 benim önerilerim: şaziment, mübeccel, şukufe

epıl'dan nefret ederim ama adamlar tek bir model telefon ile muhteşem satış yapıyorlar. satış başarılarını tebrik etmek lazım. (fanları sağolsun) samsung ve başka markaların günaşırı yeni model çıkarıp sadece kafa karıştırıyorlar

Kezbanların kullandığı marka ve telefon....

HTC varken Samsung kullanan delidir.

kontrolsüz güç güç değildir :D

halen neden rehbere girince bekliyikkk

Klasik samsung yeni birşey bulamayınca piyasayı manipüle etmek için eskileri azıcık değiştirip kullanıcıyı kazıklamak tan başka bir şey değil.

Vay be millete s4'ü sattı sattı herkesi amatör sınıfında bırakıp profesyonelini çıkartıyor. Madem bunun prosu vardı neden sürmediniz piyasaya. PR0stitute çocukları sizi

Sen de yorum yaz