Yeni Nexus 4'ler Android 4.2.2 ile geliyor

Android'in merakla beklenen 4.2.2 sürümü, bakın nerede karşımıza çıktı...

  • Zeynel A. Öztürk
Yeni Nexus 4'ler Android 4.2.2 ile geliyor

Beklenmedik zamanlarda Android'e yaptığı güncellemelerle tanıdığımız Google, görünüşe bakılırsa bunu bir kez daha tekrarlıyor. İddialara göre yeni Nexus 4'ler, Brezilya'da ilk kez duyduğumuz Android 4.2.2 ile geliyor.

Android 4.2.1'den Android 4.2.2'ye geçişin büyük bir güncelleme olmadığı kesin. Yeni sürümünün Nexus 4'ün dışındaki ceplere sunulup sunulmayacağı ve güncellemenin hangi yenilikleri getirdiği ise şimdilik bilinmiyor.

Google'ın kendi ürettiği cepler, Android güncellemelerinde her zaman önceliğe sahipler. Küçük bir güncellemeye benzeyen Android 4.2.2'yi diğer cep üreticilerinin kendi ceplerine getirmeye zahmet edip etmeyeceği ise merak konusu. Kasım 2012'de tanıtılan Nexus 4, Google'ın LG ile beraber geliştidiği, 1.5GHz dört çekirdekli işlemciye sahip, 4.7 inç'lik bir cep. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Nexus 4 Artık Türkiyeye Gelsin !

İçeriğinin ne olduğu da yazılsaydı güncelleyince ne olacağını bilirdik. ..

Samsung Galaxy S3 daha 4.1.1'de :D Biz buna 2014'te geçeriz galiba

Tüm dünyada stoklarda yok ben 1 aydır Amerika için bekliyorum nasıl Türkiye'ye gelsin ki

android kullanmak istiyorsan hangi marka üretirse üretsin nexus alıcaksın... s3 falan hikaye...

Ayıp ya insan sadece kendi makinasını düşünür mu ^_^

Emin olun s2 icin guncelleme beklerken cocuk olduk oyuncak bekler gibi olduk. Guncelleme isteniyirsa nexus gerisi bombos

Microsoft ve Apple'dan arayüz konusunda yardım alsın bence. Android ikonları, menüleri falan görsel açıda çok itici. iPhone ve Lumia'lı arkadaşların yanında cebimden çıkarmaya utandım S3'ü.

@15 Oca 2013 01:24 Onu androide değil Samsung'a söyle çünkü launcherı yapan Samsung

@15 Oca 2013 01:24 Elinde android var herşeyini hem de istediğin herşeyini değiştirebilirsin. O kısım sana kalmış. çok uğraşmak istemiyorsan fazla bilgin yoksa bir tane launcher yükle, orta derece biliyorsan telefonu root'la custom rom yükle.

Sen de yorum yaz