Yeni "VosVos" ile tanışmaya hazır mısınız?

Volkswagen'in efsane modeli "tosbağa" şimdi çok daha güçlü, çok daha teknolojik: İşte yeni Beetle!

  • Gökay Özbudak

Volkswagen'in yeni aracı, otomobil meraklılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sonbahar'da tüketicinin karşısına çıkacak olan araç sonunda tanıtıldı. 2010 yılında çıkan son New Beetle'dan sonra 2012 model New Beetle yere biraz daha yakın ve biraz daha kaba görünüşüyle önceki modellerinden ayrılıyor.

2012 model New Beetle ilk önce Oprah Winfrey'nin ünlü Amerikan şovunda kullanıcılara hediye edilmişti. O günden bugüne Volkswagen hayranları yeni böceklerini sabırsızlıkla bekliyordu. Yeni araç öncekinden 7.8 cm daha uzun, 5.3 cm daha geniş ve yarım cm kadar yere daha yakın.

2012 New Beetle üç motor seçeneğiyle beraber kullanıcılarıyla buluşacak; 2.5 litrelik beş silindirli benzinli motor, 2.0 litrelik turbo şarjlı benzinli motor ve 2.0 litrelik dizel motor. İlk New Beetle 1998'de tanıtılmıştı ve piyasada Volkswagen'in yeniden doğuşu olarak nitelendirilmişti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bu motorlarla çok yakar bu.

Jetta şasisi üzerine tarz bir araba. zengin patronların oyuncağı olmaktan öteye gidemez. aklı olan golf highline 1.4 tsi 122 beygir dsg şanzuman alır :D

Klasik tosbaga varken bunu kim ne yapsın .

owww kıyakmış

bir 50 yıl sonraki nesilde bunu külüstür görür :)

ilk model halkın arabasıydı şimdiki zengin züppe arabası olmuş... Paris Hilton pembesini alıp hava atar artık :P

ilk kasayı bugunun teknolojisi ve kalitesi ile bire bir aynısının tıpkısını yapmak çok mu zor

beğenmedim ya Bartın'ın vosvosları daha güzel :))

Sen de yorum yaz