YouTube'da Facebook'lu kutlama!

YouTube yeni Facebook zaferini kutluyor: Peki ama nedir bu zafer, Facebook'la ne ilgisi var?

  • Gökay Özbudak
10 milyon hayran!
Facebook sayfası deyip geçmeyin...

Google'ın sahip olduğu YouTube, 10 milyonuncu Facebook hayranını kutluyor. 500 milyon kullanıcısı olan Facebook'un 10 milyonu YouTube'u beğendi. Bu da, her 50 Facebook kullanıcısından birinin YouTube'u beğendiği anlamına geliyor.

YouTube, 10 milyon hayranla beraber Cristiano Ronaldo ve müziği (evet müziğin kendisini) geride bırakmış oldu. YouTube konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; "Bugün Facebook sayfamız bir kilometre taşını daha aştı; 10 milyon kullanıcı, beğen tuşuna tıkladı ve bizi Cristiana Ronaldo'dan ve müzikten bile daha popüler hale getirdi."

YouTube tabii ki Facebook'ta en çok beğenilen şey değil ancak, sayısı oldukça yukarılarda.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Michael Jackson'ın 18 milyondan fazla hayranı var. "Müzikten çok hayranımız var" demesi çok küçük düşürücü bir açıklama (her ne kadar bunu sadece Facebook rakamları üzerinden yapsalar bile), müzik milyonlarca yıldır var ve insanları eğlendiriyor, Youtube 5 yıldır var sadece.

bir site için oldukça fazla bir rakam.sonuçta herkes ünlüleri beğeniyor yada bir futbol takımını beğeniyor ama bir web sitesini beğenmeyi herkes gerek görmez :)) onun için 10 milyon fazla bile

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play