Zula'nın açık beta süreci başladı

İlk Türk MMOFPS oyunu Zula'nın açık beta süreci başladı.

Zula'nın açık beta süreci başladı

Türkiye'de oyun sektörüne yeni bir soluk getiren Ingame Group'un en büyük projelerinden biri olan Zula'da beklenen gün geldi. Ingame Group'un bünyesindeki Madbyte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından yayınlanan Zula'nın Açık Beta süreci başladı. 

İlk Türk MMOFPS oyunu Zula'da geri sayım sona erdi. Kısa bir süre önce kapalı beta süreciyle birlikte oyunseverlerle tanışan Zula, detaylı geliştirme çalışmalarının ardından Açık Beta süreciyle oyuncuların karşısına www.zulaoyun.com adresinde çıktı ve büyük beğeni topladı.

www.zulaoyun.com adresine girilerek ücretsiz oynanabilen Zula'nın yerel unsurlar barındıran hikâyesi, oyunculara yeni bir deneyim yaşatıyor. Oyuncular, Zula'yı oynarken İstanbul'un Üsküdar gibi tarihi bölgelerinin sokaklarında veya Levent durağı gibi metro istasyonlarında dolaşıyor. Zula'da oyucular kendi yaşamlarından yansımalar görüyor.

Takım turnuvalarının yanı sıra bireysel rekabete yönelik "Aranıyor" modu da kapalı beta sürecinde MMOFPS oyuncuları tarafından övgüyle karşılandı. Oyunseverler, Zula'yla ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmak için oyunun sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

adamları paint ile basmışlar herhalde....

@27 Şub 2015 13:44 git göz doktoruna tedavi ol resme bakıp da painti nasıl hatırladın ilginç

Güzel oyun... Durmak yok, yola devam...

Hiç bir işe yaramaz. Sadece küçük oyuncular üzerinden para kazanma düşüncesi var oyunda. Ha işe yarıyor mu ? Wolf team gibi oyunlarda yaradığı gibi aynen devam ediyor. Türk oyun sektörü para hırsı oldukça gelişmez. Sadece Almanyadakiler vs geliştirebiliyor. bknz:Crytech

Bu tip oyunlarda sadece zaman ve para harcarsınız. geçirdiğiniz zamana değmez. En küçük öğrendiğiniz bilgi bu tip oyunlarda geçirdiğiniz zamandan daha değerlidir.

Grafikleri kaliteli...

İLKDEFA OYUN YAPILMIS TEBRİK ETMELİ

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play