Axle Tornado AX-P600L incelemesi Axle Tornado AX-P600L: Çift Fanlı

Testlerimizde kararlı bir çalışma sergileyen bir güç kaynağı.

Oynat Axle Tornado AX-P600L Testlerimizde kararlı bir çalışma sergileyen güç kaynağı, 600W gücüyle basit bir sistem kurmak isteyenlere uygun değil.
Güç kaynağının üzerinde bulunan iki adet 80'lik fandan birisi ön diğeri ise arka kısmında bulunuyor
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Kararlı çalışma
  • Yüksek verimlilik
  • Etkili soğutma
Yalnızca ekran kartlarıyla değil güç kaynaklarıyla da tanınan Axle, Test Merkezimize gönderdiği güç kaynağında ayrı kablolama sistemine yer vermemiş. Üründe 6 + 2 ve 4 + 4 gibi kablolama düzenekleri var. Bu sayede piyasaya çıkan tüm üst model ekran kartlarına gereken güç kolaylıkla sağlanabiliyor. Üstelik crossfire yapmak istediğinizde gene ihtiyacınız olan kablolamayı burada bulabilirsiniz. Güç kaynağının üzerinde bulunan iki adet 80'lik fandan birisi ön diğeri ise arka kısmında bulunuyor. Böylelikle güç kaynağı oldukça etkili bir şekilde soğutuluyor. Yalnız 80'lik fanların biraz gürültülü çalıştığını belirtmeliyiz. Bunda fanların kanatçık tasarımlarının ve kullanılan malzemenin de katkısı var. Fazla yüklenmeye karşı koruması olan ürün bu sayede şebekeden gelen voltaj bozulmalarında sisteminizin zarar görmesini engelleyerek hem bileşenleri koruyor hem de daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlıyor. Testlerimizde kararlı bir çalışma sergileyen güç kaynağı, 600W gücüyle basit bir sistem kurmak isteyenlere uygun değil. Bu güç kaynağı birden fazla ekran kartı ve sabit diskle çalışmak isteyen ve bu yüzden de daha fazla güce ihtiyaç duyanlar için üretilmiş.
Özetle

600W çıkış gücüyle ağır bir yükü sırtlanabilecek olan axle, güçlü bir sistem toplamak isteyenlerin dikkatini çekebilecek bir ürün.

Axle Tornado AX-P600L Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Axle Tornado AX-P600L
Ürün Türü Güç Kaynağı
CHIP Online Notu 68
Üretici Axle
Teknik Detaylar
Form faktör ATX 24 pin
Maksimum güç 600 Watt
Soketler 1 x 20+4pin, 6 + 2 pin, 4 + 4 pin, 2 X 6
Fan 2 X 8cm
Kablolama Sabit

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bu psu 600w ve sadece 72 dolar nasıl oluo

alıyosun patlıyo öyle oluyo

Sen de yorum yaz