Hercules HDP DJ-Adv G501 incelemesi Hercules HDP DJ-Adv G501: Kulaklık

Herkül gibi güçlü

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
94

Hercules HDP DJ-Adv G501'in avantajlı olduğu noktalar arasında ilk sırada rahatlık geliyor. Kulak kepçesini tam anlamıyla kapayan ve fazla şiddetli olmayan bir baskı gerçekleştiren kulaklığın taç kısmında da yumuşak malzemenin kullanılmasına devam ediliyor. Kulaklık pasif bir şekilde gürültü yalıtımı yapıyor ancak çoğu aktif kulaklıktan daha başarılı ve daha da önemlisi hiçbir rahatsızlık hissi vermeden bunu başarıyor. Öte yandan 2 metre uzunluğundaki kablonun sökülebilmesi ve sürücülerin 90 derece kadar katlanarak taç kısmının içine girmesi taşınabilirliği artıran yönler arasında. 3,5 mm'lik bir bağlantı kablosuna sahip olan ancak kutusundan 6,3 mm'lik bir dönüştürücü ile beraber gelen Hercules HDP DJ-Adv G501'in taşıma çantasının olmaması bize göre eksi bir yön. Teknik özelliklere bakacak olursak 50 mm çapındaki sürücülerin standartların üzerinde olduğunu söylemeliyiz. 

Özetle

1 mW güçte 102 dB hassasiyet sunabilen Hercules HDP DJ-Adv G501'de bağlantı kablosunun sol veya sağ tarafa takılabilmesi mümkün.

Hercules HDP DJ-Adv G501 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Hercules HDP DJ-Adv G501
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 94
Üretici Hercules
Teknik Detaylar
SÜRÜCÜLER 50 mm
GÜRÜLTÜ ENGELLEME Pasif
FREKANS ARALIĞI 10 Hz - 25 kHz
MİKROFON Yok
BAĞLANTI 3.5 mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Mikrofonsuz kulaklık olur mu hiç ? :) Fiyatı ne kadar ?

Olur tabi DJ kulaklığı bu, hiç mikrofonlu dj kulaklığı görmedim :)))

genelde dj kulaklarınında sol kulaklık mikrafon olarak kullanılır.Yani onlardada mikrafon vardır.

Bugün test etme imkaım oldu... İnanılmaz ötesi bir ses kalitesi var...1000 lira bile öderim

chip bu kulaklığa bu notu nasıl vermiş anlamış değilim.amazondan aldım malzeme kalitesi iyi fakat dj kulaklığı olmasına ragmen berbat bir ses kalitesi var .alacaklar tekrar düşünsün

Sen de yorum yaz