Inca Drill incelemesi Fare

Daha fazlasını aramayın...

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
Lacivert, beyaz ve buz mavisi olmak üzere üç farklı renkte tercih edilebilen Inca Ardill, daha fazlasına gerek duymayacağınız bir fare. 1600 dpi'a kadar kademeli olarak çözünürlük ayarına imkan sağlayan farede, gövde içindeki yeşil renkli LED'in yanıp sönme sayılarına bakarak kullanmakta olduğunuz çözünürlük değeri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Enerji yönetimi açısından oldukça gelişmiş olan Inca Ardill, alıcı ile aradaki iletişim sonlandığı anda kendisini kapatıyor ve tuşlara basılsa bile açmıyor. Gövde altında ek bir güç anahtarı da ihmal edilmemiş. Güç ihtiyacını iki adet AAA pilden karşılayan ve nano boyutlardaki alıcısını bile gövdesi içinde saklayabilen Inca Ardill'in ergonomisi ve malzeme kalitesi de hayli yüksek. Görevini 10 metre alan içerisinde sorunsuzca yerine getirebilen ürün, 2.4 GHz kablosuz iletişim teknolojisine sahip.
Özetle

Gayet küçük boyutlara sahip olan Inca Ardill, sahip olduğu dört farklı güç tasarrufu özelliği ile farenizin pille çalıştığını unutturmayı başarıyor.

Inca Drill Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca Drill
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 68
Üretici Inca
Teknik Detaylar
TUŞ SAYISI 4
İLETİŞİM 2.4 GHz RF
ÇÖZÜNÜRLÜK 400 / 800 / 1600 dpi
ALGILAYICI Optik
BOYUTLAR / AĞIRLIK 100 x 60 x 37 mm / 56 gr

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Ben Logitech(M185 ve M235) wireless kullanıyorum. Çözünürlük 1000 dpi. Çok memnunum.

Not: Alırken klik sesini mutlaka dinleyerek alın, yoksa çok sinir olursunuz. :)

Kablolu dört tane - ikisi Microsoft, diğer ikisi Logitech marka - USB mouse'um var. Ama wireless'a geçince onları kullanmayı unuttum.

tasarımı çok güzel ele çok iyi oturuyor beğendim

Kullandığım en iyi en güzel mouseerden bir tanesi hem rengi hemde modeli tam da bana göre . Elde kavraması da çok iyi kaliteli takılma yapmıyor öneririm

Sen de yorum yaz