Philips SHE9501 incelemesi Müzik kulağınıza dolsun

CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Ses kalitesinden memnun olmadığınız standart kullaklıklardan sıkıldıysanız bu kulaklığı alışveriş listenize mutlaka eklemelisiniz.

Müzik kulağınıza dolsun

Walkman'den bu yana taşınabilir müzik çalarlar o kadar gelişti ve o kadar yaygınlaştı ki, mesela bir otobüse bindiğinizde yaş farkı gözetmeksizin pek çok kişinin kulaklarında kulaklıklarıyla, sevdikleri müzikleri dinleyerek seyehat ettiklerini görmekteyiz. Fakat şöyle bir sormaya kalkarsanız çoğu kişinin, müzik çaların yanında gelen standart ve haliyle yüksek performans sunmaktan uzak kulaklıklar kullandıklarını görebilirsiniz. Tabii Philips gibi ürünlerini kaliteli kulaklıklarla sunan markalar da yok değil. Örneğin bu ay incelediğimiz Philips GoGear Muse MP4 oynatıcıyla birlikte verilen kulaklıklar beklentileri fazlasıyla karşılar niteliktelerdi. Bu ay test merkezimizde incelediğimiz bir diğer Philips ürünü ise Philips SHE9501 kulak içi kulaklık oldu. GoGear Muse'de ki kaliteyi burada da sürdüren Philips, kulaklığın yanında sağladığı aksesuarlarla da adeta kulaklığı bir aksesuar olmaktan çıkararak başlı başına bir ürün haline getirmiş. Faklı boyutlarda üç adet değiştirilebilir kulak kapağı, şık taşıma kılıfı ve uzatma kablosu ile konforu bir üst düzeye taşıyan ürün, ses kalitesiyle de beklentilerinizi karşılamasını biliyor.

Philips SHE9501 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips SHE9501
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 85
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Frekans cevabı 6 - 23,500 Hz
Empedans 16 Ohm
Maksimum güç girişi 50 mW
Hassasiyet 102 dB
Arabirim 3.5 mm altın kaplama
Kablo uzunluğu 60 cm + 60 cm uzatma kablosu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bu kulaklığı 4 seneye yakındır kullanıyorum, ipod classic 80gb. almıştım, fakat kutu içerisinden çıkan kulaklıkları standart kulaklık olduğu için, 1 kualk içi değil e küçük gerilmede çekmede kulağınızdan düşüyordu, her kulağa uygun elstik bir yapısı olmadığı için kulakta gevşek duruyor ve dolayısıyla bas ve müzik kalitesi de düşüyordu. Philips she9501 kulaklığı bu sorunların hepsini ortadan kaldırıyor ve mükemmel ses kalitesiyle standart bir mp3 çalar bile kullansanız kalitenin ne kadar çok değiştiğini duyabiliyorsunuz. Kesinlikle kullanan biri olarak tavsiye ediyorum.

NERDE SATILIYOR ?

gerçekten kullandığım için değil başka bir çok marka kulak içi kullanıp karşılaştırabildiğim için philips she 9501 kulak içi kulaklığa bravo diyorum. ne abartı bas ne abartı tiz, orta tonlarda muhteşem bir kalite ve duymaktan son derece keyif lacağınız bir müzik keyfi. senelerdir keyifle dinliyorum. bu kulaklığı özellikle önerip satan satıcıya bir daha minnettarlığımı sunarım.

Sen de yorum yaz

 

İlginizi çekebilir
Turhost