Razer NAGA HEX incelemesi Mouse / Fare

CHIP ONLINE Notu
77
Özetle

1 ms yanıt süresi ve 1000 Hz raporlama özellikleriyle oyuncuların ihtiyaçlarına cevap veren üründe üst yüzeyin parlak olması heyecandan eli terleyenlerin pek hoşuna gidecek bir durum değil.

Oyunlarda şansınız yükseliyor

Razer Naga Hex, firmanın birkaç yıl önce MMOG oyuncuları için geliştirmiş olduğu ve başparmakla erişilebilen 12 farklı programlanabilir tuşla fark yaratan benzer bir modelinin, aksiyon - RPG oyunlarına uyarlanmış hali olarak düşünülebilir. Kırmızı ve yeşil renkte tercih edilebilen Razer Naga Hex'te başparmak seviyesinde altıgen şeklinde ve altıgen diziliminde altı adet tuş bulunuyor. İletimin en kısa sürede gerçekleşmesi için mekanik yapının tercih edildiği tuşlar aynı zamanda aydınlatmalı. İsteğe bağlı olarak oyunlar sırasında 1'den 6'ya kadar olan tuşların görevlerini alabiliyorlar veya nümerik tuş takımının fonksiyonlarını üstlenebiliyorlar. Toplamda 11 adet programlanabilir tuşu bulunan farenin çözünürlüğü 5600 dpi seviyesinde ve elbette ayarlayabilmek mümkün. 

 

Razer NAGA HEX Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Razer NAGA HEX
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 77
Üretici Razer
Teknik Detaylar
TUŞ SAYISI 11
İLETİŞİM USB
ÇÖZÜNÜRLÜK 5600 dpi
ALGILAYICI Lazer
BOYUTLAR / AĞIRLIK 116 x 70 x 46mm/134 gr

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Ben 2 aydır kullanıyorum, gayet memnunum, hiç bir sıkıntı yaşamadım elime tam oturuyor, ama daha düşük fiyatlı mouselarla da bu memnuniyetin yakalanabileceğini düşünüyorum.

Bende logitec g700 kullanıyorum herkeze tavsiye ederim razer fena değil beklentileri karsilayabilir

@12 Ekim 2012 16:16 raze fena degil ? Razer suan piyasadaki en iyi oyun klavye mause ureticisi

Sen de yorum yaz

Turhost