Samsung SYNCMaster 1200 NF incelemesi Profesyonellere Özel

Grafikerler veya Cad kullanıcıları için hiçbir monitör büyüklük ve performans bakımından yeterli değil. Çünkü işleri gereği, görüntünün büyük ve dolaysıyla da resim kalitesinin de çok iyi olması şart.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
73
Samsung yeni modeli olan SyncMaster 1200 NF ile bu alanda ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor. Bu monitör 22 inçlik görüntü alanı ve 0.24 mm nokta aralığının yanı sıra sahip olduğu NaturalFlat TM ekran tüpü ile kendisinden söz ettiriyor. Natural Flat özelliği sayesinde, özellikle kenar ve köşelerde görüntüde bir bozukluk meydana gelmiyor. Diğer monitörlere dikkatlice bakıldığında bu bölgelerde görüntünün buruştuğunu görebilirsiniz. Samsung kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için iki adet girişe sahip.Bu girişler sayesinde iki adet bilgisayarı bu monitöre bağlayabilirsiniz. Buna ek olarak bir USB hub da unutulmamış. Monitörün sahip olduğu Tight Aparture Grille Mask’i sayesinde çok daha net ve daha temiz görüntüler elde ediliyor.
Özetle

Monitör sahip olduğu çeşitli özelliklerin yanı sıra testlerde göstermiş olduğu üstün performansı ile de beğenimizi kazanmayı başardı.

Samsung SYNCMaster 1200 NF Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Samsung SYNCMaster 1200 NF
Ürün Türü Monitör
CHIP Online Notu 73
Üretici Samsung

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz