Sennheiser PC350 incelemesi Sennheiser PC350: Oyuncular İçin

Özellikle oyuncular için tasarlanmış bu kulaklık yüksek ses kalitesiyle ön plana çıkıyor.

Oynat Senheiser PC350 - Kulaklık Özellikle oyuncular için tasarlanmış bu kulaklık yüksek ses kalitesi ve dış sesleri engellemesindeki başarısıyla ön plana çıkıyor.
Ürünün 3 metrelik kablosu sayesinde kolayca kullanabiliyorsunuz.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Kaliteli malzeme
  • Yüksek ses kalitesi
  • Uzun ara kablo
Sennheiser kuşkusuz adı duyulduğunda durulması gereken bir marka. Test Merkezi'mize konuk olduğu andan itibaren kutusunun tasarımıyla dikkatimizi çeken ürün tamamen oyuncular için üretilmiş olmasına karşın kaliteli bir müzik kulaklığı arayanların da dikkatini çekebilir.Katlanabilir tasarımı sayesinde oldukça küçülen ve kolayca taşınabilen kulaklığın taç kısmı yumuşak bir yastıkla kaplı. Kulaklık kısmı kulaklarınızı tamamen kaplayarak uzun kullanımlarda dahi rahatlığını koruyor. Ürünün mikrofonu sert plastikten yapıldığı için kırılmaya elverişli. Fakat mikrofonun bükülen yeri yumuşak plastikten yapılmış.Ürün yüksek bir ses kalitesine sahip. Ayrıca dış sesleri engellemede son derece başarılı. Dışarıya ise hemen hemen hiç ses vermiyor. Ürünün 3 metrelik kablosu sayesinde kolayca kullanabiliyorsunuz. Kulaklığın taç kısmıyla birleşen ana dirseklerinde metal malzeme kullanılmış. Bu sayede cihazıkolayca ve güvenle katlayabiliyorsunuz. Kulaklıklarda tacı başınıza oturmak için uzunluk ayarını yaptığınız kısım, esnetirken kırılmalara açıktır. Bu yüzden burada kaliteli ve esnek bir plastik kullanılarak kulaklığın ömrü uzatılmış.SONUÇ: Özellikle oyuncular için tasarlanmış bu kulaklık yüksek ses kalitesi ve dış sesleri engellemesindeki başarısıyla ön plana çıkıyor.
Özetle

-

Sennheiser PC350 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Sennheiser PC350
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 68
Üretici Sennheiser
Teknik Detaylar
Arabirim 3,5 mm ses girişi
Empedans 150 Ohm
Hassasiyet 108 dB
Kablo uzunluğu 3 m
Ağırlık 310 g
Diğer Katlanabilir

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Fiyatı da iyiymiş 400ytl

hakikaten yuh .yahu birazcık ekonomik seyler secilse daha iyi değil mi?zaten dolar tavan yapmis millet evıne ekmek alırken kırk kere dusunur olmus bu ne yaa...

valla dj olan bır ınsan ıcın yapılmıs sanırım bu oyunlarında ses kalıtesı bu fıata bızım kulagımızı asar :):):):))

bu kulaklık tr şartlarında böyle amozanda falan 100dolara gidiyo....
tr ye gelince çüşümsü olmuş fiyat

ben yenı aldım gecenlerde muthıs bır kulaklık

Sen de yorum yaz