Oynat AKILLI OL! GET SMART 29 Ağustos 2008'de sinemalarda. Fragmanı ilk defa CHIP Online'da!

AKILLI OL!

GET SMART 29 Ağustos 2008'de sinemalarda. Fragmanı ilk defa CHIP Online'da!

Aksiyon komedi "Get Smart/Akıllı Ol", KONTROL ajanı Maxwell Smart'ı (Steve Carell) en tehlikeli ve önemli görevine gönderiyor: KAOS adıyla bilinen kötü niyetli suç sendikasının dünyanın hakimiyeti için tasarladığı son komployu bertaraf etmek.

Bu, aynı zamanda, Smart'ın ilk görevidir.

Gizli ABD casus örgütü Kontrol'ün merkezi saldırıya uğrayıp, ajanlarının kimlikleri açığa çıktığında, Şef'in (Alan Arkin) tek bir seçeneği kalır: Her zaman sahada, idolü olan süperstar Ajan 23'le (Dwayne Johnson) çalışmak isteyen hevesli analist Maxwell Smart'ı terfi ettirmek. Ama Smart, bunun yerine, kimliği açığa çıkmamış diğer tek ajan olan, sevimli ama ölümcül ve deneyimli Ajan 99'la (Anne Hathaway) çalışmak zorunda kalır.

Smart ile 99, hem KAOS'un büyük planını ortaya çıkarmaya hem de birbirlerine yaklaşırken, KAOS'un kilit elemanlarından Siegfried (Terence Stamp) ve yardımcısı Shtarker (Ken Davitian) yarattıkları terör ağından vurgun yapma hazırlığı içindedirler. Saha deneyiminden ve yeterli zamandan yoksun olan Smart, elinde birkaç süper teknolojik casus oyuncağı ve dizginlenemez coşkusuyla dünyayı kurtaracaksa KAOS'u yok etmek zorundadır.

Ayrıntılar için: www.akilliolfilm.com

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

daha iyi çevrilemezdi :D

Sen de yorum yaz