Oynat Başka Dilde Aşk - 2009 (HD) İşitme engelli bir gençle çağrı merkezinde çalışan bir genç kızın aşk öyküsü...

Başka Dilde Aşk - 2009 (HD)

İşitme engelli bir gençle çağrı merkezinde çalışan bir genç kızın aşk öyküsü...

Onur'un hayatı kürek takımından arkadaşı Vedat'ın doğumgünü partisinde Zeynep'le tanışmasıyla değişir. Kalabalık ve gürültülü bir barda hiç konuşmadan geçen gecenin sonunda Zeynep, Onur'un işitme engelli olduğunu öğrenir. Ama bu durum Zeynep'i Onur'dan uzaklaştırmaz. İşiyle, ailesiyle sorunlar yaşayan Zeynep, yaşadığı çevreyi sorgularken birazda bilmediği bir dünyanın meraklıyla unuttuğu ceketini bahane ederek Onur'u görmeye gider.

Babasının annesini aldattığını öğrendikten sonra bu durumu kabullenemeyip evden ayrılan Zeynep, bir çok iş değiştirdikten sonra çağrı merkezinde çalışmaya başlar ama ağır çalışma şartlarından ve karşılığında kazandığı paradan çok mutsuzdur. Bütün gün telefonda tanımadığı insanlarla konuşmak zorunda kalan Zeynep konuşmadan anlaşabildiği Onur' la huzur bulacağına inanır.

Bu ilişki kendilerini ve hayatı sorgulayan Zeynep ve Onur için bir sınav olacaktır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

chip in bu fragmanları çok kaliteli bir sürümde koymaları çok güzel bir olay.

Umarım film Issız Adam gibi beklentilerimi çökertmez...

FxDev.org

Filmi seyrettim. Bu filme sadece bir aşk filmi demek yanlış, pek çok mesajı var. Keyifle tam tadında bir film olmuş. Boğazımda bir düğümle çıktım sinemadan, Mert Fırat'ı izlerken gerçekten çok etkilendim. Bu kadar konsantre rol olur mu? Harikaydı. Yönetmenin ilk filmiymiş, elerinize sağlık İlksen Başarır umarım dildiğiniz gişeye ulaşırsınız da böyle güzel ve duyarlı nice filmlerinizi seyrederiz.

güzel bir filmmiş. hemen izliyorum

Sen de yorum yaz