Oynat Chocolate Bu filmde dublör yok, ip yok...

Chocolate

Bu filmde dublör yok, ip yok...

Yakuza kanından bir babanın yasak aşkından olan otistik kızı kendisindeki yeteneği farkeder. Ölmekte olan annesinin defterinde bulunan alacaklarını toplamaya karar verir. Ama karşısında organize silahlı bir çete bulunmaktadır.

Filmi ilginç kılan asıl nokta ise hiç dublörün ve denge iplerinin kullanılmamış olması. Sadece bir gün sinemalarda oynayacak film, 4. gününde DVD'de bulunabilecek..

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

güsel bi filme benziyoo

hahah ip yok dublor yok, bol bol bilgisayar efecti var gerçekten supermiş

en azindan sevişme sahnesi bilgisayar efekti değildir demi :)

ben bu filmi 5 ay önce internetten indirip izlemiştim. alt yazılıydı. daha yeni mi sinemalara geliyor. ayrıca filmde denildiği gibi hiç hile yok. dövüş sahnelerinde bilgisayar efektide yok. oyuncuların yarısı kafasını gözünü kırdı :D

bilgisayar efekti sadece ağır çekimlerde ve refleks sahnelerinde kullanılmış.
filmde dublör olmadığını kamera arkasında izledim. milet kafa göz boyun burun kırdı. en son hastanede kutlama yaptılar :D

kablo yok demişler ama 3. katta 4 kişinin üzerine zıplayıp aşağı indirme sahnesinde kablo kullanmışlar bunuda kamera arkasına eklemişler.

bunların haricinde film için bayağı bir emek harcanmış ve 2008 yılının filmidir. Türkiyede vizyona giriş tarihi geç olmuş.

bence gayet hoş.izlemeyi düşünüyorum:)

bende izledim harika ilk başlarda sıkıcı saçma geliyor. ilerledikçe güzelleşiyor Böyle bir kız arkadaşımın olmasını istemem:))

gülmek için birebirr

Jackie Chan'ın Kız Kardeşii :D

Bende izleyecegim merak ettim nasil bisey =)

Sen de yorum yaz