Oynat Çift ekran ve su soğutma! Fujitsu'nun yeni laptop'u, özellikle çift ekranı ve su soğutma sistemi ile dikkat çekiyor.

Çift ekran ve su soğutma!

Fujitsu'nun yeni laptop'u, özellikle çift ekranı ve su soğutma sistemi ile dikkat çekiyor.

Fujitsu'nun LifeBook N7010'u hem dokunmatik ikinci ekranı, hem de su soğutma sistemi ile dikkat çeken bir laptop.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

su soğutma mekanizmasınıda gösterseler daha iyi olacaktı :D

sevmedim. dokunma sensorleri iyi degil gibi geldi bana, ve bilgisayar ısındıktan sonra cok daha sacma calısıcagı kesin

evet dokunmatik ekran bir kaç denemeden sonra algılıyor gibi yada bir yavaşlık sözkonusu. su soğutması nasıl uygulanmış acaba?

dogru düzgün bişey yapsalarya.arkadasın dedigi gibi dokunmatik ekran randıman vermiyor gibi gorunuyor.dokunmatik ekrana hayır yaşasın mouse.......

Bence gereksiz olmuş. Böle minik dokunmatik ekran ne işe yarıcak yaprınlar çift tarafıda koca ekran klavyede bu ekranın uzerinde olsun sanal klavye ozman anlarım ama şimdi gerçekten saçma

son derece gereksiz,başka işleri yokmu bunların.bide sanki çok önemli bir buluşu tanıtır gibi hava vermişler.teknoloji özürlüleri belki yutar bunu. :-)

hocam cıft ekran belkı sacma olabılır ama su ıle sogutma gayet ıyı sessiz bir fan dusunun ve onun bılgısayarın heryerınde oldugunu.
sıstem sanırım kan dolasımı gıbı ıslıyor.ozel bir cıhaz tarafından 4 dereceye kedar sogutulan su serumla laptopa yayılıyor.aman dıkkat delınmesın!!!
asa42

su soğutma bence gayet iyi olmuş ve dokunmatik ekran yerine kısayol tuşları yapsalar daha iyi ne gereği var benim laptopta kısayol tuşları var ve dokunmatik ses açma kapama ekran saçma olmuş hem pili çok tüketir hem yer kaplar su soğutması gayet iyi böylece laptopla çalışanlar için çok kolay rahatlık sağlar hem sessiz hemde coolpad e gerek yok gayet iyi bir özellik keşke bütün laptoplar su soğutma olsa saf su olduğundan delinse dahil kısadevre yapmaz chip.com güzel paylaşım videolarınızın devamını beklerim kolay gelsin.

Sen de yorum yaz