Bilgisayar Kursu geçerliliği için üye girişi yapın veya kayıt olun

Masaüstü mü Dizüstü mü?

Bilgisayarını her zaman yanında görmek isteyenler için öneriler.

MASAÜSTÜ MÜ DİZÜSTÜ MÜ
Masaüstü bilgisayarlar, yüksek performansı uygun fiyat karşılığında sunabilirler. Ama bilgisayarınızı her zaman yanınızda taşımanız gerekiyorsa, tercihinizi dizüstü sistemlerden yana kullanmalısınız.

Masaüstü bilgisayarların en büyük dezavantajı, taşınabilir olmamalarıdır. Eğer bilgisayarınızı gittiğiniz her yerde yanınızda görmek istiyorsanız, dizüstü sistemlerle tanışmanızın da vakti gelmiş demektir.
DEVAMI:Özellikler
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • Ben de bir süreden beri ikisi arasında kaldım. Son olarak dizüstünü tercih ettim; çünkü masaüstünün kablo sıkıntısı, şahsına ait olmaması (evde beş kişiyiz), dizüstünün taşınabilir olması ve benzeri sebepler söz konusu.

  Ziyaretçi
  19 Mar 2015 15:12

 • masaüstü her zaman iyidir benim 2 tane laptobum vardı onları sattım toplamacıdan kasa yaptırdım.

  Ziyaretçi
  23 Şub 2015 18:37

 • aynen aynen yahaa

  Ziyaretçi
  06 Şub 2015 14:29

 • Bence masaüstü ama üstün performans olmalı çünkü laptop var bende toshıba 4 gb RAM 4 GB ekran kartı 1TB haddisk ama masaüstü kadar performansı yok çünkü fan küçük oldugu için çabuk ısınıyor ve performans düşüyor altına + fan alıyosun hiç bir faydası olmuyor ama masaüstünde birfen fazla fan oldugu için ısınmıyor benim tercihim masaüstü laptop pil ömrü uzun degl en fazla 2 sene sonra salla çöpe sonrada masaüstünden arkı kalmıyor masaüstü alın bu kadar üstün özelligi var ama performasn düşük

  Ziyaretçi
  09 Kas 2014 22:26

 • suanda 2000-3000 tl ye alınan laptopu 2 sene sonra cöpe at.ama dizüstünde degiştirde degiştir performans süper mani ucuz yok ben eger yanımda tasıcam diyorsan laptoppun yerine tablşet al aynı işi oda görür.ben masaüstü derim

  Ziyaretçi
  04 Ağu 2014 02:24

Siz de yorumunuzu yazın

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar