Philips: Alev olmadan mum ışığı keyfi

Philips, romantik bir mum ışığı için estetik bir mum ve çakmak arama derdine son veriyor...

Mumu gelişmiş bir biçimde sunan Philips Imageo Mum Işığı setleri, alevler olmadan mum ışığının sıcaklığını yaşatıyor. Üç adet LED'li mum ve bir şarj ünitesinden oluşan buzlu cam setlerin, otel, restoran ve kafeler için tasarlanan 12'li set (sadece sarı renkte) alternatifi de bulunuyor. Set genişletilmek istenildiğinde ya da bir kırılma durumunda yenisini tek modül olarak tedarik etmek mümkün.

Titrek mum ışığı görünümü sağlayan Philips Imageo Mum Işığı setlerinin sizler için tasarlanan sarı, kırmızı ve mavi renk alternatifleri bulunuyor. Açma kapama düğmesi bulunmayan kullanımı kolay Imageo Mum Işığı'nı çalıştırmak için tekli üniteleri hafifçe sallayarak çevirmek yeterli oluyor. Yaklaşık 10 saatlik bir şarj işleminin ardından 20 saat* çalışabilme kapasitesine sahip olan Imageo LED Mum Işığı setleri, dilediğiniz ambiyansı tekrar şarj edilebilme özelliğiyle klasik mumdan daha uzun süreyle ve açıkta yanan bir mum alevinin sakıncalarını yaşatmadan daha güvenli bir kullanımla sunuyor. Rüzgardan etkilenmeyen Imageo LED Mum Işığı, dış mekanlarda da keyfinize eşlik ediyor.

3'lü Philips Imageo Mum Işığı setlerine 79-89 TL fiyat aralığıyla Işıncam, Philips shoplar ve yetkili Philips bayilerinden sahip olabilirsiniz.

(*Mavi LED ışıklı setler 9 saat çalışma süresi sunuyor)

Basın bülteninden derlenmiştir.
Ayrıntılı Bilgi:Philips
Telefon:(216) 522 18 20
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • Ben aldım kullanıyorum süper bir ürün!!!

  Ziyaretçi
  20 Tem 2011 16:30

 • sanırım 79-99 tl değil teknosaya başka bir ürün almak için gittiğimde kasanın yanında gözüme ilişki fiyatı 59 tl idi yanlış hatırlamıyorsam :)

  Semih Özyurt
  09 Eyl 2009 06:10

 • Tabiiki insanların geçmişe özlem (nostalji) beklentileri baz alınarak üretilmiş ve de satış şansı fazlasıyla olan bir ürün.Ama herşeyin doğalı ve gerçekliliği... Mumun sallanan, söndüüümüü ??! silüeti içersinde yarattığı ambiansın, o loşluğun reel tadını yaşayarak çocukluğumuzun elektrik kesintilerinde ki telaşlı koşturmasını buruk bir yüz hali ile anımsayarak , mum ışıklı romantik sofrada oturmanın; özlemi ile bu ürünü satın aldırmayı dilerim "Allah" bana yaşatmaz... Ben "mum"un üflenen halindeki zamanda kalmayı yeğlerim....

  AkyüzCan
  09 Eyl 2009 03:53

 • çok hoş bişey :) bunun kullanıcı videolarını izledim aynı gerçek mum gibi. ayrıca gerçek mumum derdide yok. her rengi var. tabi kokulu mum isteniosa o başka :P

  Ziyaretçi
  08 Eyl 2009 23:32

 • mum ışığında kim kitap okumak isteyebilir yahu? al bi baş ucu lambası, 3-5 mum kadar fiyatı

  Ziyaretçi
  08 Eyl 2009 20:51

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG'den 4 yeni telefon!LG belki G4'ü tanıtmadı ama MWC 2015'te 4 yeni telefonu resmi olarak duyurmayı da ihmal etmedi!

Galaxy S6 tanıtıldı!Samsung, yılın en önemli tanıtımını gerçekleştirdi, Galaxy S6 ve S6 Edge'i resmi olarak tanıttı!

Huawei'den dev telefon!Huawei, 7 inç'lik dev telefonu ve fazlasıyla MWC 2015'te sahneye çıktı!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar