Huawei Ascend G610

CHIP Online

Vodafone'da satışa sunulan giriş ve orta seviyeye hitap eden Huawei Ascend G610'u inceledik!

Huawei Ascend G610
Ercan Uğurlu - CHIP Test Merkezi

Çin'in lider teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei, yalnızca cep telefonu pazarında teknolojiler üretmiyor. Aslında Dünya'nın en büyük ağ ve telekominikasyon cihazı üreticilerinden biri olan Huawei, özellikle Vodafone ile yaptığı stratejik iş birliği ile dikkat çekiyor. Vodofone'un 3G altyapısında işbirliği içinde bulunduğu Huawei, son yıllarda özellikle cep telefonlarıyla ülkemizde de marka bilinirliğini arttırıyor.

Başarılı ceplerden oluşan Ascend ürün ailesine sahip olan Huawei, bu kez yeni cebi Ascend G610 ile bizlerle. Giriş – orta seviye aralığında yer alan cep, Vodafone'un katkılarıyla kullanıcılara sunuluyor. 599 TL'lik fiyatının yanı sıra Vodafone ile tarifeye ek ayda 13 TL'den başlayan fiyatlarla da kendine alıcı bulacak olan cep, sahip olduğu özelliklerle pek çok kişi tarafından beğenilecek türde olmasıyla da ilgi çekici.

Bulunduğu segment için fiyatı ve performansıyla tercih sebebi olarak gösterebileceğimiz cep, bakalım bizlere detaylarında neler sunuyor?

Segmentinde dikkat çekici
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • Telefon süper ama görüntülü görüşme isini yapamadim. Skype a devam mi edicez bilemedim

  Ziyaretçi (Mobil)
  Dün 23:33

 • bnm telefonumda bu

  Ziyaretçi
  17 Ağu 2014 16:28

 • bu telefon android mi

  Ziyaretçi
  07 Ağu 2014 17:47

 • Tel gayet iiiiii tavsiye ederim

  Ziyaretçi (Mobil)
  06 Ağu 2014 12:44

 • beyler android cep teleronlarında 3g görüntülü konuşma yapılmamakdadır google play stredon skype viber ve bazı progrmlarla görüntülü konuşma yapabilrisiniz bunun için internet gerekiyor...

  Ziyaretçi
  05 Ağu 2014 15:06

Siz de yorumunuzu yazın

EN ÇOK SATANLAR

Dijital Hayat İpuçları