Huawei Ascend G610

CHIP Online

Vodafone'da satışa sunulan giriş ve orta seviyeye hitap eden Huawei Ascend G610'u inceledik!

Huawei Ascend G610
Ercan Uğurlu - CHIP Test Merkezi

Çin'in lider teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei, yalnızca cep telefonu pazarında teknolojiler üretmiyor. Aslında Dünya'nın en büyük ağ ve telekominikasyon cihazı üreticilerinden biri olan Huawei, özellikle Vodafone ile yaptığı stratejik iş birliği ile dikkat çekiyor. Vodofone'un 3G altyapısında işbirliği içinde bulunduğu Huawei, son yıllarda özellikle cep telefonlarıyla ülkemizde de marka bilinirliğini arttırıyor.

Başarılı ceplerden oluşan Ascend ürün ailesine sahip olan Huawei, bu kez yeni cebi Ascend G610 ile bizlerle. Giriş – orta seviye aralığında yer alan cep, Vodafone'un katkılarıyla kullanıcılara sunuluyor. 599 TL'lik fiyatının yanı sıra Vodafone ile tarifeye ek ayda 13 TL'den başlayan fiyatlarla da kendine alıcı bulacak olan cep, sahip olduğu özelliklerle pek çok kişi tarafından beğenilecek türde olmasıyla da ilgi çekici.

Bulunduğu segment için fiyatı ve performansıyla tercih sebebi olarak gösterebileceğimiz cep, bakalım bizlere detaylarında neler sunuyor?

Segmentinde dikkat çekici
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • bu telde grntl arama nsl yplyr

  Ziyaretçi
  07 Eyl 2014 10:38

 • hiç tavsiye etmem

  Ziyaretçi
  05 Eyl 2014 22:57

 • harika telefon arkadaşlar hiç sorun yaşatmıyor

  Ziyaretçi
  02 Eyl 2014 11:17

 • Alicam amaa gruntulu grsmk sartmis :(

  Ziyaretçi (Mobil)
  01 Eyl 2014 01:48

 • G 610 almak istiyorum fakat telefonu tanimiyorum fakat arastiriyorum sizden ricam bu telefonu kullanan vvarsa bana yardimci olursa teselkur ederim .

  Ziyaretçi (Mobil)
  27 Ağu 2014 12:11

Siz de yorumunuzu yazın

EN ÇOK SATANLAR

Dijital Hayat İpuçları