MSI GE40 2OC Dragon Eyes

CHIP Online

Oyunculara özel MSI GE60 2OC dizüstü bilgisayarı test merkezimizde ağırladık!

MSI GE40 2OC Dragon Eyes video inceleme
Ercan Uğurlu - CHIP Test Merkezi

İyi bir oyun bilgisayarı almak isteyen kullanıcıların beklentilerini karşılayan dizüstü bilgisayar modelleri geliştiren MSI, gaming serisinde yer verdiği GE40 2OC Dragon Eyes modeliyle bizlerle birlikteydi. Dizüstü bilgisayara genel olarak baktığımızda tasarımıyla memnun edici olduğunu söyleyebileceğimiz GE40 2OC, performansıyla da bir hayli iddialı. Az sonra MSI'ın yeni modeline daha yakından bakacağız. Ancak daha önce dikkat çekmek istediğimiz bazı detaylar bulunuyor.

GE40 2OC Dragon Eyes oldukça güçlü bir model. Ancak bu gücünü daha ince ve hafif tasarımla buluşturan dizüstü bilgisayar, böylece oyun segmenti için sunulan "ağır" dizüstü bilgisayarlardan ciddi anlamda fark yaratabiliyor. Hafif ve ince bir gövdeye sahip olan dizüstü bilgisayar, en ince noktasında 22.3 mm, en kalın noktasında ise 29.2 mm'lik bir değerle bizleri karşılıyor. Bataryası dahil 2 kilogramlık ağırlığıyla 4 – 5 kilogramlık dizüstü bilgisayarlardan ciddi anlamda fark yaratmayı başaran MSI'ın bu modeli, böylece mobil oyuncular için gerçek anlamda iyi bir alternatif olarak görülebilir.

Ejderha gözlü tasarım
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • "17 inç ekranlı dizüstü bilgisayarlarla karşılaştırıldığında daha küçük bir oyun alanı sunduğu bir gerçek, fakat bu görüntü alanı gayet ideal. Hem bu ekran boyutunun daha taşınabilir hafif ve ince bir tasarıma neden olması da sevindirici." bunu yazan arkadaş kusura bakmasın ama oyun bilgisayarından zerre anlamıyor.. usta kasmayalım o zaman, madem incelik hafiflik sevindiriyor.. gidelim bi tane ipad alalım olsun bitsin, engri birdz oynarız

  Ziyaretçi
  27 Şub 2014 09:03

 • 14 inç ekranda oyun mu??? şaka mı bu.. tetris mi oynayacan 14" ekranda.. 15,6" bile kesmez oyun için 17,3" şart.. ayrıca oyun bilgisayarında incelik ve hafifliği sevmem.. ne kadar ince o kadar hassas, ne kadar hafif o kadar donanım eksikliği demektir.. adı üstüne oyun bilgisayarı.. hafiflik, zerafet değil max performans büyük ekran göz önüne alınmalı, günlük kullanım pc'si değil bu

  Ziyaretçi
  27 Şub 2014 09:01

 • optik sürücünün olmaması çok iyi olmuş. zaten en son ne zaman kullandım ben bile hatırlamıyorum.

  Ziyaretçi
  01 Oca 2014 11:35

 • 14'' olması çok güzel. Msi her ekran boyutunda 'oyuncu' bilgisayarı yapıyor bence çok güzel düşünmüşler isteyen istediğini alsın. 1600*900 fena değil ama FD daha iyi olurdu bence. Bir de artık şu usb 2.0 lar tamamen bitse. Wifi ac standardında olsaydı tamdı benim için ama kabul edilebilir birkaç ufak kusur olabilir her pc'de, yine bu daha az.

  Ziyaretçi
  29 Ara 2013 21:41

 • msi çok pahalı

  Ziyaretçi
  04 Ara 2013 11:55

Siz de yorumunuzu yazın

EN ÇOK SATANLAR

Dijital Hayat İpuçları