Top 20 TV & Film RobotlarıVoltran

22 / 22

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Trist Ömer Uzay Yolunda filmindeki kompüter de bence listeye girmeliydi tam anlamıyla bir robot olamasa da bence gayet iyiydi:D

gır gır bır yana gercetan bızım türk filmlarin deki ama eski türk film lerinde robotlara da harıkalar

Gelmiş geçmiş en ünlü robot bence Voltran'dır ama nedense henüz filmi yapılmadı. Transformers'tan daha sürükleyicidir Voltran'ının hikayesi bana göre. İlave olarak, bu galeriyi hangi arkadaş hazırlamışsa güzel birşey çıkarmış ortaya ama Voltranı kısa geçmesine darıldım biraz açıkçası.
Çocukluğumuzun en büyük robotoydu nede olsa. :)

artık listenin yeni bir üyesi var, Wall-E

wall-E nasıl unutulur yaa onu kesinlikle eklemenz lazm bnce

S. Stallone'nin oynadığı bi film vardı "Yargıc Dreed"di galiba adı. orada bi robot vardı asıl en güzel robot odur. voltrana robot diyenlere de bi çift lafım var "voltran benim için abimden bile değerliydi o asla robot olamaz ühü ühü ühü"

hani Stargate'de ki Çoğalıcılar.İntergalactic robotlar

Ünlü replik: "ben de başını oluşturacağım"

Voltran'da bir sürü replik vardı. Neden sadece bunu eklemişler? :)))

"Birlikten kuvvet doğar" atasözünü en iyi örnekleyen Robot.

bütün robotların babasıdır o

2000-2010 arası amerikan yapımı filmdi filmin konusu küçük robotlar veya arabalar mıydı bilmiyorum bu robotlar bir evi ele geçirip evin elektriğini kesip ev sahipleriyle savaşmasını dile getiren hafif korku - aksiyon - bilim kurgu tarzındaydı hatta atvde bakmıştım bu filme sizlerde baktıysanız adını söyleyin degerli sinema severler

@26 Ocak 2015 01:48 Onlar çocuklar için yapılmış küçük oyuncaklardı. Senaryosunda bu robotların içerisinde çok dayanıklı ve yüksek güçte bir işlemci kullanılmıştı ama bu da robotları normalde olması gerektiğinden daha zeki yapıyordu. Yalnız bu robotlar yazılan senaryolarını oynayabilmek için yapıldıklarından başka da bir içraatları yoktu aslında.

@26 Ocak 2015 01:48 Pek de bilim kurgu sayılamayacak bir çocuk filmiydi.

Sen de yorum yaz

Voltran

80 'li yılların ünlü çizgi filmi. 5 aslandan oluşan dev robot Voltron. Ünlü replik: "ben de başını oluşturacağım"...