Merakla beklenen Atiye 2. sezon Netflix'te yayınlandı! İşte ilk yorumlar

Uzun süredir gözler Atiye 2. sezona çevrilmişti. Netflix tarafından müjdeli haber geldi ve Atiye 2. sezon bugün yayınlandı. Yeni sezon 8 bölümden oluşuyor. İşte Atiye 2.sezon için yapılan ilk yorumlar...

Atiye 2. sezon tarihi belli oldu mu? Atiye 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?

Netflix'in Türk yapımı dizisi Atiye'nin ilk sezonu 27 Aralık'ta yayınlanmıştı ve büyük ilgiyle karşılaşmıştı. Göbeklitepe'de Atiye'nin macerasını konu edinen dizi farklı konusu, mistik olayları ele alışı ve başarılı oyuncularıyla kısa sürede beğeni topladı.  Gözler 2. sezondaydı. Dizinin severleri "Atiye 2. sezon ne zaman gelecek?" sorusuna yanıt arıyordu.

ATİYE 2. SEZON YAYINLANDI

Atiye'nin ikinci sezon 10 Eylül ( bugün) itibariyle yayınlandı. Netflix, tanıtım videosunun açıklamasında , "Bildiğin her şeyin ötesinde başka gerçekler var. #Atiye, ikinci sezonuyla 10 Eylül'de sadece Netflix'te." ifadelerini kullanılmıştı. Atiye 2. sezondan ilk görseller de geldi.

ATİYE 2.SEZONDA NELER OLACAK? 

Tüm gerçekleriyle yüzleşip, kendini kabul etmeyi öğrenen Atiye; istediği her şeyin mümkün olabileceğini ve insanın gücünün sınırsızlığını gördükten sonra, ölen kardeşi Cansu'yu geri istemiştir. Göbeklitepe'deki boyut kapısından geçerek, kardeşinin hayatta olduğu bir olasılığa gider. Ancak bu olasılıkta hiç bir şey, alıştığı ve bildiği gibi değildir. Tanıdığı kimse Atiye'yi tanımamaktadır. Çünkü kardeşinin hala sağ olduğu bu yerde, Atiye ve hatta geldiği kapı olan Göbeklitepe hiç var olmamıştır...

Daha önce kendi yoluna yürüyen Atiye, bu kez başkaları ve toplum için hareket etmeyi öğreniyor. Bu seferki, onun kahramanlığının aşka ve insanlığa adanma hikayesi...

ATİYE 2.SEZON YORUMLARI


ATİYE 2. SEZON FRAGMANI YAYINDA

Atiye: 2. Sezon | Fragman | NetflixAtiye: 2. Sezon | Fragman | Netflix
Her seçim yeni bir olasılık demektir. Abone ol: Netflix Hakkında: Netflix, 190’dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. INSTAGRAM: FACEBOOK: TWITTER: Atiye: 2. Sezon | Fragman | NetflixürkiyeOfficial Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar’ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.

ATİYE 3. SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Beren Saat sosyal medya hesabından çekimden fotoğraflar yayınlayarak; "Yeni Ay'da başladık çekimlere, Atiye'nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye'nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun" notunu ekledi.

ATİYE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Atiye dizisi konusu itibariyle oldukça mistik olayları ele alıyor. Atiye konusu ve farklı bir macerayı anlatış biçimiyle bir hayli ilgi gördü. Göbeklitepe'ye uzanan bir yolculuğunda anlatıldığı dizinin ana karakteri; İstanbullu bir ressam olan Atiye'dir. Dizide Atiye'nin geçmişteki bağları ve sırları; onu Göbeklitepe'deki arkeolojik alanının keşfine doğru bir maceraya sürüklüyor.

ATİYE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizi çekimleri Göbeklitepe'de gerçekleştiriliyor. Göbeklitepe,  Şanlıurfa il merkezinin yaklaşık olarak 22 km kuzeydoğusunda, Örencik Köyü yakınlarında yer alan dünyanın bilinen en eski kült yapılar topluluğudur.

ATİYE DİZİSİ OYUNCULARI

Beren Saat - Atiye
Mehmet Günsür - Erhan
Metin Akdülger - Ozan
Melisa Şenolsun - Cansu
Başak Köklükaya - Serap
Civan Canova - Mustafa
Meral Çetinkaya - Zühre
Hazal Türesan - Hannah
Cezmi Baskın - Öner
Tim Seyfi - Serdar

Etiketler:

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play