CSR Classics

Klasik arabaların kıyasıya mücadelesine siz de katılın!

CSR Classics

Şimdiye kadar üretilmiş en iyi arabalarla yarış ve onları yenileyip eski şaşaalı günlerine kavuştur!

CSR serisinin en yeni oyunu CSR Classics, grafikler ve oynanabilirlik açısından çıtayı yükseltiyor. Gerçek yarışa hazır ol!

GEÇMİŞİN EN İYİ ARABALARI

Audi, BMW, Chevrolet, Ford, Lancia, Mercedes, MINI, Nissan, Plymouth, Pontiac ve Shelby'nin klasik modelleri de dahil, bugüne kadar üretilmiş en iyi otolardan birini seç.

YARIŞ VE YENİLE

Çekişmeli kısa mesafeli yarışları kazanmak için arabanı modifiye et ve paslı külüstürleri müthiş yarış abidelerine dönüştür!

KİM EN HIZLI GÖR

Cobra mı, Mercedes 300 SL mi; Gran Torino mu, Chevrolet Camaro mu; Ford Mustang mi, Skyline GT-R mi? Mobil oyun dünyasında ilk kez en müthiş arabaların kafa kafaya yarışına şahit ol.

İNANILMAZ GRAFİKLER

Nefes kesen yepyeni bir grafik motoru üzerinde çalışan CSR Classics; üstün parça efektleri, gerçek zamanlı yansımaları, hacimsel aydınlatması ve olağanüstü detay çalışmasıyla karşınızda.

BAĞIMLILIK YAPAN OYUN

Oynaması kolay, ustalaşması zor bir oyun olan CSR Classics'te şehrin en iyisine kafa tutmak istiyorsan yüksek konsantrasyon, zamanlama ve sabra ihtiyacın var.

UYUMAYAN ŞEHİR

Şehrin sahibi olmuş çetelerin peşinden git ve aralarındaki en zorlu şoförlerle yarış. Şehrin sokaklarına sahip olmak için yeterince cesur musun?

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir