Jurassic Park™ Builder

Dinozor yetiştir ve kendi Jurassic Park'ını yarat!

Jurassic Park™ Builder

Yepyeni Savaş Arenasını Keşfet: Bütün Dinozorları Yenerek 50 Altın Madalya Topla. Rakiplerinin Karşı Saldırılarını engellemeye çalışırken Favori Dinozorlarını Seç ve Güçlendir!

*** SANA AİT Jurassic Park'a Hoş Geldin! ***
Gizemli Isla Nublar'da atılacağın, gişe rekorları kıran "Jurassic Park"tan esinlenen nefes kesici etkileşimli macerayı dene!

İster karada ister denizde, A'dan Z'ye kendi Jurassic Parkı'nı kur! Parkın ilk sahibi sensin: Kehribar parçalarından dinozor DNA'larını çıkardıktan sonra çeşitli dinozor türleri yetiştir. Sonra, arkadaşlarının yardımıyla bu DNA'yı dönüştür. Dinozorları kara, su veya buzul parkına koyup, yetişkin boyuta ulaşmalarına yardım et.

Türlerin besin kaynağını göz önüne alarak, dinozorların bitkiye, ete, balığa veya yosuna ihtiyaçları olacak. Limana gelen tedarikleri sürekli denetleyerek daima yeterli besin olduğundan emin ol. Son olarak, yol inşa ederek turist gösterileri düzenle, böylece ziyaretçiler parklarına gelip güzel yaratıklarını keşfedebilsin.

Misafirlerini eğlendirmek ve daha çok toplamak için yaratıcı olman, parkını süslemen, çeşitli gösteri merkezleri ile lunaparklar, oteller, restoranlar ve güvenlik kulübeleri gibi binalar inşa etmen gerekiyor. 'Kırmızı Kod' modu, kazançlarını daha da artırmanı sağlarken, dinozorların da kaçarak adanın altını üstüne getirmesini önler. Ancak bu moda erişmek için, en az 5 etçil yetiştirmen gerek!

Kendi buzul parkını inşa etmek ve yeni türler keşfetmek için, 20. seviyeye erişmen gerek!

Maceran boyunca Jurassic Park filmlerinden tanıdığın karakterlerle karşılaşacaksın: Dr. Ian Malcolm veya John Hammond, sana tamamlaman için görevler vererek maceranda ilerlemene yardımcı olacak.

Jurassic Park Builder'ın özellikleri:

• Toplanacak ve yetiştirilecek 34 farklı dinozor türü.
• Toplanacak ve yetiştirilecek 30 farklı su yaratığı türü.
* Tüylü Mamut türü de dahil, Buzul Çağı'ndan keşfedilip geliştirilecek 30 dinozor türü.
• Facebook arkadaşları ve diğer Jurassic Park hayranlarıyla canlı çoklu oyun modu.
• Entegre sosyal özellikler (arkadaşları ziyaret edebilme, yardım edebilme ve hediye verebilme).
• 3D animasyonlu göz alıcı görsel & işitsel efektler.

Bu uygulamayı yükleyerek, lisanslı anlaşmaların şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Muhteşem macerana adım at ve binaları inşa etmeye başla!

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz