120 bin ödül sokaklarda sahibini bekliyor

120 bin ödül Gripper kullanıcıları tarafından birer birer yakalanıyor.

120 bin ödül sokaklarda sahibini bekliyor

Üye iş yerlerinin tanımladığı ödülleri, kullanıcıların mobil cihazları yardımıyla yakaladığı ve yakalarken hem eğlendiği hem de kazandığı konum tabanlı ödül yakalama uygulaması Gripper'a işletmeler ve şehir kaşifleri büyük ilgi gösteriyor.

2016 yılında kurulan ve kısa sürede 45 bin kullanıcıya ulaşan Gripper pilot bölge olarak faaliyetlerine Antalya'da başladı. Antalya'da büyük bir başarıya ulaşan ve kısa sürede 200'ün üzerinde işletmenin katıldığı sisteme, toplam değeri yaklaşık 600 bin TL'yi bulan 120 bine yakın ödül tanımlandı.

Gripper nasıl çalışıyor?

Konum tabanlı ödül kazanma uygulaması Gripper'da işletmelerin tanımladığı ödüller, ister harita ister listeleme sayfası üzerinden seçilerek yakalanıyor. Yakalanan bu ödüller, üye iş yerlerinde kullanılabiliyor. Kullanıcı  hedef olarak belirlediği ödülün olduğu konuma gittiğinde ödülü yakalama fırsatı kazanıyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gripper Kurucu Ortağı Ali Can Taner, "Lokasyon bazlı uygulamaların önem kazandığı bu dönemde Gripper, kullanıcılara hem eğlenmeyi hem de kazanmayı vadediyor. Çok kısa zaman önce yayın hayatına başlayan Gripper özellikle pilot bölge olarak seçtiğimiz Antalya'da kullanıcılarımızdan çok güzel yorumlar aldı ve onların önerileriyle gelişti. İşletmeler için de alternatif bir pazarlama aracı olan Gripper'ın kısa sürede tüm Türkiye'deki işletmeler tarafından kullanılmasını hedefliyor ve uygulamamızın sunduğu büyük avantajları hem kullanıcılarımıza hem de işletmelerimize kazandırmak istiyoruz." dedi

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir