160 inç'lik projeksiyon ekranda sinema keyfi

160 inç'lik yeni görüntü canavarı, sinemalardaki keyfi içe kavisli yapısıyla evlere taşıyacak...

  • Selim Öztürk
VistaCurve ile sinema keyfi bir başka!
VistaCurve: Satış fiyatı 5.800 Dolar seviyelerinde bulunuyor.

Saydam projeksiyon ekranı endüstrisinin bir numaralı ismi olan Screen Excellence, geçtiğimiz günlerde kameraların karşısına geçerek, VistaCurve isimli yeni projeksiyon ekranlarını kullanıcılarına tanıttı.

Sinema filmlerinde sıkça kullanılan 1.78:1 ya da 2.37:1 ekran formatlarını destekleyen, 80 inç'ten başlayıp 160 inç uzunluklarda farklı modelleri bulunan VistaCurve'un üreticisi Screen Excellence, VistaCurve ile kullanıcılarının ev sinema sistemi deneyimini daha üst noktalara taşımayı amaçlıyor. 4K projektörlerle de birlikte çalışabilen bu ekranlar, bugünün standart HDTV'lerine göre çok daha yüksek çözünürlüklere de ulaşabiliyor.

Kuzey Amerikalı Distribütörü St John Group tarafından dünyaya dağıtılan VistaCurve'ların fiyatı ise 5.800 Dolar'dan başlıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

SİNEMANIN HAZZINA VARABİLMEK İÇİN ARTIK DAHA FAZLA DETAYA İHTİYAÇ VAR :)

amblight teknolojisine sahip sadece 42" olan bir LCD ye yaklaşık 6000-7000 TL vermektense yeri müsait olanlar için harika bir ürün

5 800 dolardan baslaması ıyı ama turkıyede 10 bın dolardan baslar:D:D

sanırım alacağım evde sinema keyfi tutkunu olarak mükemmel fiyatı ucuz gibi ama...!!!

anlamadığım bu resmini gördüğümüz kavisli televizyona benzer şey sadece projectörün yansıtılması içinmi tasarlanmış. Yoksa yansıtma ekranı değilde bizzat projeksiyon tv mi.

böyle giderse sinemalarin işi biter bana kalırsa bir an önce internet hizmeti veren firmaların internet üzerinden flim izletmesi satması bir dolara flim kampanyası gibi olaylar olması lazım hattan öde gibi mesela ödeme şekilleriyle.

bu ekranda film izlesem sinemaya gitmeyi gerek duymam herhalde

daha neler göreceğiz

Sen de yorum yaz